Najpiękniejsze świąteczne opowieści

Ludwik Wiszniewski, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Edyta Wygonik-Barzyk ...
Najpiękniejsze świąteczne opowieści
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Sięgając po Najpiękniejsze świąteczne opowieści, przeżyjecie niezapomniane chwile w bożonarodzeniowym nastroju, poznacie wspaniałe opowieści związane ze świętami, a czas upłynie wam przyjemniej, kiedy razem zaśpiewacie kolędy. Przekonacie się, kim był wielki darczyńca, który przynosił dzieciom prezenty, dlaczego bohater Opowieści wigilijnej polubił święta, a także poznacie zwyczaje zwierząt, dla których Boże Narodzenie to również wyjątkowy czas w roku.
Ta pięknie ilustrowana książka z pewnością sprawi, że Wasze święta upłyną w miłej atmosferze, pełnej magii i wzajemnego ciepła, i pozostawią cudowne wspomnienia. Książka zawiera utwory wielu polskich autorów dla dzieci: Małgorzaty Bednarskiej-Moskwy, Barbary Czarnik, Stanisława Jachowicza, Artura Janickiego, Beaty Kołodziej, Marii Konopnickiej, Artura Oppmana, Zofii Poletyło, Ewy Szelburg-Zarembiny, Ludwika Wiszniewskiego, Edyty Wygonik.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7435-279-6, 9788374352796
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 112

Autor

Ludwik Wiszniewski Ludwik Wiszniewski
Urodzony 15 sierpnia 1888 roku w Polsce (Lubotyń/Kujawy)
Po ukończeniu szkoły powszechnej wstąpił do seminarium nauczycielskiego w Łęczycy. W r. 1905, w czasie strajku szkolnego, pracował jako tymczasowy funkcjonariusz w urzędzie pocztowym w Kole. W tym czasie zaczął pisywać artykuły i korespondencje do r...

Pozostałe książki:

Doktor Pręcik Jak szara gąska gospodarowała Dwa gawronki i inne wierszyki Kto wymyślił choinki Lektury przedszkolaka dla malucha
Wszystkie książki Ludwik Wiszniewski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Najpiękniejsze świąteczne opowieści? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Najpiękniejsze świąteczne opowieści. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl