Najszczęśliwszy śpioch w okolicy

Harvey Karp
Najszczęśliwszy śpioch w okolicy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Doktor Harvey Karp powraca. W swojej najnowszej książce pokazuje, że "najszczęśliwsze niemowlę" i "najszczęśliwsze dziecko" mogą być również "najszczęśliwszymi śpiochami" i... dać się w końcu wyspać rodzicom. Niespokojny sen dzieci nie jest jedynie drobną uciążliwością – to naprawdę poważny problem. Dzieci stają się nie tylko marudne, ale też mniej chętne do zabawy i poznawania świata. U rodziców z kolei długotrwałe zmęczenie może zaburzać ich równowagę psychiczną, sprzyjać konfliktom w związku i utrudniać odnalezienie radości rodzicielstwa. „Przytulaj swoje dziecko – ale go nie rozpieszczaj!”. „Spowijaj je ciasno – ale niech się od tego nie uzależni!”. Napływające zewsząd dobre rady i informacje sprawiają, że rodzice są coraz bardziej zdezorientowani. Doktor Harvey Karp, znany z odkrywania przełomowych rozwiązań podstawowych problemów młodych rodziców, w Najszczęśliwszym śpiochu w okolicy po raz kolejny używa swoich magicznych sposobów, aby pomóc rodzicom poradzić sobie z ich problemem numer jeden: problemami ze snem dziecka. Z tej książki dowiesz się: - Jak sprawić, żeby noworodek odróżniał dzień od nocy? - Czy spowijanie wydłuży sen Twojego niemowlęcia? - Jak zakończyć wreszcie codzienne wieczorne zmagania z przedszkolakiem? Poznaj metodę „Przerwanej piosenki” i wiele innych niezawodnych wskazówek wypróbowanych przez doktora Harveya Karpa u tysięcy rodzin i przełącz się z nocnych krzyków na upragniony spokój, ciszę i sen.
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-939019-2-0, 9788393901920
Wydawnictwo: Mamania
Stron: 368

Autor

Harvey Karp Harvey Karp
Urodzony w 1951 roku w USA
Harvey Karp to amerykański lekarz-pediatra i ekspert w dziedzinie rozwoju dziecka, który promuje swoje autorskie techniki wykorzystywane w uspokajaniu i usypianiu dzieci. Z jego wiedzy i wieloletniego doświadczenia na co dzień czerpią wychowujące ma...

Pozostałe książki:

Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy Najszczęśliwsze dziecko w okolicy
Wszystkie książki Harvey Karp

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Najszczęśliwszy śpioch w okolicy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Najszczęśliwszy śpioch w okolicy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl