Największy sekret

Rhonda Byrne
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Największy sekret
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Zdobywasz wiedzę, zyskujesz wolność

Ta prawda umykała nam przez tysiące lat, ponieważ nie widzieliśmy tego, co mamy tuż przed oczami. Zajęci własnymi problemami, życiowymi dramatami, zdarzeniami w świecie przegapiliśmy największe odkrycie, którego możemy dokonać i które uwolni nas od cierpienia, otwierając drogę ku trwałemu szczęściu.

W „Największym sekrecie” znajdziesz odpowiedź na fundamentalne pytania o prawdziwą naturę człowieka, a dzięki proponowanej praktyce spełnisz każde pragnienie.

Oto największe objawienie w twoim życiu. Oto twoje przeznaczenie.

[prawe skrzydełko]

Rhonda Byrne jest twórczynią Sekretu, filmu dokumentalnego, który podbił świat w 2006 roku, zmieniając życie milionów ludzi i dając impuls do powstania ruchu o globalnym zasięgu. Również w 2006 wydała książkę o tym samym tytule, którą przetłumaczono na ponad pięćdziesiąt języków. Sekret do dziś utrzymuje się na liście bestsellerów. Inne książki Rhondy – Siła (2010), Magia (2012) i Bohater (2014) – także zyskały status bestsellerów. Rhonda urodziła się w Australii. Obecnie mieszka w Kalifornii.

Swój wkład w Największy sekret wnieśli: Sailor Bob Adamson; Julian Barbour; David Bingham; Deepak Chopra, MD; Anthony DeMello, SJ; Hale Dwoskin; Peter Dziuban; Jan Frazier; Joel Goldsmith; Dr. David R. Hawkins, MD, PhD; Michael James; Byron Katie; Loch Kelly; Jiddu Krishnamurti; Dr. Robert Lanza; Peter i Kalyani Lawry; Lester Levenson; Francis Lucille; Śakti Caterina Maggi; Ramana Maharshi; osobista nauczycielka Rhondy; Mooji; Jac O’Keeffe; Śri Poonja; Różokrzyżowcy; Peter Russell; Rupert Spira; Eckhart Tolle; Upaniszady; Alan Watts; Pamela Wilson; Paramahansa Jogananda.

[lewe skrzydełko]

Publikacją Sekretu w 2006 roku autorka bestsellerów Rhonda Byrne zapoczątkowała globalne zjawisko. Jej książka pomogła milionom czytelników zrozumieć niewykorzystane moce, jakie w nich drzemią. Po wydaniu Sekretu Rhonda kontynuowała swoją duchową podróż. Czternaście lat spędziła na dalszych poszukiwaniach, które doprowadziły ją do odkrycia uniwersalnej prawdy. I właśnie tą prawdą dzieli się na stronach tej książki.

Największy sekret zabiera czytelnika poza świat materialny ku rzeczywistości duchowej, w której otwierają się niezliczone możliwości. Nauki zawarte na jej stronach oferują przystępne dla wszystkich praktyki oraz zbiór wnikliwych rozważań, które rozwieją strach i niepewność, niepokój i ból. Prezentujący natchnione słowa żyjących i nieżyjących już duchowych nauczycieli z całego świata, Największy sekret jest przewodnikiem po ścieżce ku wolności od cierpienia i życiu przepełnionemu niezmąconą radością.

„Sekret pokazywał, jak zostać tym, kim chcesz być, robić to, czego pragniesz, i mieć to, czego chcesz. Nic się nie zmieniło. To uniwersalna prawda dzisiaj, wczoraj i jutro. Ta książka objawia największe odkrycie, jakiego może dokonać człowiek, i pokazuje sposób, w jaki możesz wyzbyć się negatywnych myśli, uwolnić się od problemów i wszystkiego, co niechciane, by wieść życie pełne nieustającego szczęścia.

Nie ma niczego lepszego. Z wielką radością oddaję w twoje ręce Największy sekret.” (fragment Wstępu)

Data wydania: 2021-04-28
ISBN: 978-83-276-6666-6, 9788327666666
Wydawnictwo: HarperKids
Kategoria: Filozofia
Stron: 276
dodana przez: chudini0505

Autor

Rhonda Byrne Rhonda Byrne
Urodzony 26 sierpnia 1945 roku
Australijska pisarka i producentka, najbardziej znana jako autorka książki Sekret (2006), opartej na filmie pod tym samym tytułem, którego była producentką.

Pozostałe książki:

Sekret Bohater Siła Sekret: Magia The Secret. Nauki na każdy dzień
Wszystkie książki Rhonda Byrne

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Największy sekret aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@emiczytaa
2021-06-29
6 /10
Przeczytane

,,Najważniejszy sekret" Rhonda Byrne
⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10⭐
68/2021
·
Zdobywasz wiedzę, zyskujesz wolność.
Ta prawda umykała nam przez tysiące lat, ponieważ nie widzieliśmy tego, co mamy tuż przed oczami. Zajęci własnymi problemami, życiowymi dramatami, zdarzeniami w świecie przegapiliśmy największe odkrycie, którego możemy dokonać i które uwolni nas od cierpienia, otwierając drogę ku trwałemu szczęściu.
Znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, spełnisz każde pragnienie. Niczego więcej nie musisz się bać. Nie musisz więcej cierpieć.
Oto największe objawienie w twoim życiu. Oto twoje przeznaczenie.
Publikacją „Sekretu” w 2006 roku autorka bestsellerów Rhonda Byrne zapoczątkowała globalne zjawisko. Jej książka pomogła milionom czytelników zrozumieć niewykorzystane moce, jakie w nich drzemią. Po wydaniu „Sekretu” Rhonda kontynuowała swoją duchową podróż. Czternaście lat spędziła na dalszych poszukiwaniach, które doprowadziły ją do odkrycia uniwersalnej prawdy. I właśnie tą prawdą dzieli się na stronach tej książki.
„Największy sekret” zabiera czytelnika poza świat materialny ku rzeczywistości duchowej, w której otwierają się niezliczone możliwości. Nauki zawarte na jej stronach oferują przystępne dla wszystkich praktyki oraz zbiór wnikliwych rozważań, które rozwieją strach i niepewność, niepokój i ból. Prezentujący natchnione słowa żyjących i nieżyjących już duchowych nauczycieli z całego świata, „Największy sekret” jest przewodnikiem po ścieżce ku wol...

× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Największy sekret. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl