Nasze szczęśliwe czasy

autor: Gong Ji-young
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Nasze szczęśliwe czasy
Książka Nasze szczęśliwe czasy
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Nasze szczęśliwe czasy to powieść o odkupieniu. Gong Ji-young przedstawia historię związku Yun-su - młodego człowieka skazanego na karę śmierci i Yu-jeong - pięknej, bogatej kobiety, której pełne cierpienia życie naznaczone zostało piętnem seksualnego i psychicznego znęcania. Jej pogarda dla matki i...

Nasze szczęśliwe czasy to powieść o odkupieniu. Gong Ji-young przedstawia historię związku Yun-su - młodego człowieka skazanego na karę śmierci i Yu-jeong - pięknej, bogatej kobiety, której pełne cierpienia życie naznaczone zostało piętnem seksualnego i psychicznego znęcania. Jej pogarda dla matki i... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013-6-25
ISBN: 978-83-935271-2-0 ( 9788393527120 )
Wydawnictwo: Kwiaty Orientu
Stron: 320

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Nieobecni

Nasze szczęśliwe czasy (2013) kategoria: literatura współczesna, azjatycka liczba stron: 320 cena: 35,00 zł wydawnictwo: Kwiaty Orientu ocena: 9/10 NIEOBECNI „Kiedy ktoś mówi, że chce umrzeć, to tak naprawdę ma na myśli: - Nie chcę tak dalej żyć. – A nie chcieć żyć w pewien sposób, to chcieć żyć... czytaj dalej »

Nasze szczęsliwe czasy - Gong Ji-Young

Literatura azjatycka, a w szczególności koreańska, nie zbyt często gości na półkach polskich księgarni. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, gdyż ilekroć tylko udaje mi się pozyskać książkę autorstwa azjatyckich pisarzy, to jestem nią w pełni usatysfakcjonowana. Uważam bowiem, że literatura ta stanow... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Uleczka448
@Uleczka448 2013-11-11
serce

twórcy strony

puchar @eyesOFsoul @eyesOFsoul pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.