Niebezpieczne słońce. Klinika pod palmami

Meredith Webber, Joanna Neil
Książka Niebezpieczne słońce. Klinika pod palmami
Książka Niebezpieczne słońce. Klinika pod palmami
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Meredith Webber - "Niebezpieczne słońce" Wszystko zaczęło się od planu Nicka, by wzbudzić w Charlesie zazdrość. Charles był narzeczonym Phoebe, lecz traktował ją obojętnie, toteż by pomóc swojej koleżance, Nick zaproponował jej pozorowany romans. Uważał swój pomysł za znakomity żart - wszak Phoebe zupełnie nie była w jego typie... Joanna Neil - "Klinika pod palmami" Anna boleśnie zdawała sobie sprawę z tego, że Carlos jest człowiekiem z innego świata. Był właścicielem ekskluzywnej kliniki na Karaibach i wybitnym kardiologiem, a ona - początkującą lekarką, spłacającą kredyt za studia. Nie jej marzyć o pozostaniu na rajskiej wyspie...  
Tytuł oryginalny: A Very Precious Gift. The Children's Doctor
Data wydania: 2002
ISBN: 83-238-0331-5, 8323803315
Wydawnictwo: Harlequin Polska
Seria: Harlequin Medical Duo
Stron: 314

Autor

Urodzona w 1950 roku w Australii

Pisarstwem fascynowała się od najmłodszych lat. Zbieg okoliczności pozwolił jej zadebiutować i od tego czasu zdobywa sławę jako autorka poczytnych powieści drukowanych na całym świecie i przekładanych na wiele języków. Rzesze fanek kupują każdą z jej...

Książki Meredith Webber

Wszystkie książki Meredith Webber

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Niebezpieczne słońce. Klinika pod palmami aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niebezpieczne słońce. Klinika pod palmami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}