Niekoniecznie książę

Christy Carlyle
Książka Niekoniecznie książę
Książka Niekoniecznie książę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Twardzi i bajecznie bogaci mężczyźni bez złudzeń, którzy w głębi serca marzą o wielkiej miłości i wyjątkowe kobiety w zmysłowym i romantycznym cyklu Klub Dżentelmenów. Ona: Piękna wnuczka baroneta, wychowana na prawdziwą damę,nie chce męża – tylko poświęcić się swojej pasji… On: Musi się ożenić, by do ogromnego majątku dołożyć nazwisko i tytuł… Aidan Iverson porzucony przez matkę w dzieciństwie, sam doszedł do wielkiej fortuny, inwestując głównie w wielkie wynalazki. Zostałwspółwłaścicielem okrytego złą sławą najbardziej elitarnego klubudla dżentelmenów. Ale z powodu niewiadomego pochodzenia samjest tam obcy, a drzwi salonów są przed nim zamknięte. Nie pozostajemu nic innego, jak tylko poślubić wysoko urodzoną pannę… Diana Ashby odrzuca oświadczyny lorda Egertona, chce tylko poświęcićsię swoim wynalazkom. Ale, by je realizować, musi mieć f undusze.Zawiera więc z Aidanem umowę: znajdzie mu arystokratkę w zamianza sfinansowanie jej projektów. Ale los nieraz płata niespodziewanefigle… „Miłośniczki romansu historycznego z inteligentnymi i silnymi bohaterkamipokochają tę powieść, w której twardzi, ale jednocześniewrażliwi bohaterowie są tak cudownie zmysłowi”.„Publisher Weekly”
Data wydania: 2019-08-08
ISBN: 978-83-241-7049-4, 9788324170494
Wydawnictwo: Amber
Cykl: Klub Książąt, tom 2
Seria: Romans Historyczny [Amber]
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Niekoniecznie książę? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}