Niezwykła wróżba

Michaela Dornberg
Książka Niezwykła wróżba
Książka Niezwykła wróżba
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Lena stała naprzeciwko Cyganki zirytowana całą tą niezręczną sytuacją. Tymczasem ta niespodziewanie powiedziała: - Nie z ręki... Z twarzy... Umiem czytać z twarzy. Aby uwolnić się od natarczywej kobiety, Lena postanowiła jej zapłacić. Nie widziała żadnej innej możliwości. Grzebała nerwowo w torebce w poszukiwaniu portfela. Cyganka natychmiast rozpoznała jej zamiary i machnęła ręką. - Żadnych pieniędzy! Ja powróżę bez pieniędzy... Ty dobry człowiek... Wielkie serce, ale to serce jest w żałobie. Wielki ból... Stracić swoje szczęście... Wielką miłość... Lena znieruchomiała. Zamurowało ją. Wszystko, co powiedziała ta kobieta, było przecież prawdą! Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość.Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną,pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatająca turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak stawić czoła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwać, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.  
Tytuł oryginalny: Die zweite Chance/Kein Weg zuruck!
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7769-921-8, 9788377699218
Wydawnictwo: Edipresse
Cykl: Lena ze Słonecznego Wzgórza, tom 46
Stron: 187
dodana przez: jbutton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Niezwykła wróżba? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niezwykła wróżba. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}