Norton Commander 5.0 PL w praktyce

Witold Zawadzki
Norton Commander 5.0 PL w praktyce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowa książka o polskiej wersji najpopularniejszej nakładki na DOS-a, godnie kontynuująca tradycję swoich poprzedniczek, opisujących poprzednie wersje Norton Commandera. "Dla niewtajemniczonych wręcz idealna"
"Książka została zilustrowana wieloma kopiami ekranów, doskonale ilustrującymi omawiane zagadnienia." (PC Kurier 14/92, CHIP 1/94 - prasa komputerowa o książkach - poprzedniczkach). Książka zawiera szczegółowy opis nowych możliwości Norton Commandera: technika "przeciągnij i upuść" do kopiowania i przenoszenia plików, przeglądanie plików w zbiorach zarchiwizowanych, narzędzia do formatowania i kopiowania dyskietek, porządkowanie dysku, narzędzia do pracy w sieci Novell Netware, synchronizacja zawartości katalogów, dzielenie dużych plików na fragmenty, w celu skopiowania na dyskietki, rozbudowane wyszukiwanie plików z możliwością umieszczenia wyników w specjalnym panelu, rozbudowane filtry.
ISBN: 978-83-85701-85-9, 9788385701859
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Norton Commander 5.0 PL w praktyce aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Norton Commander 5.0 PL w praktyce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl