Objawienia z Księgi niebieskich objawień

św. Brygida Szwedzka
Objawienia z Księgi niebieskich objawień
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niezwykłe objawienia wielkiej mistyczki Północy Kim jest św. Brygida Szwedzka? To odważna, a zarazem pełna pokory nauczycielka jedności w Kościele i mistyczka, która głębokie życie duchowe potrafiła połączyć z aktywnym działaniem w świecie. Otrzymała wiele objawień Chrystusa i Maryi "dla ocalenia wszystkich chrześcijan" – jej wizje do dziś są potężnym znakiem dla świata i wezwaniem do nawrócenia. Święty Jan Paweł II pisał o niej, że jest wzorem do naśladowania i proroczym znakiem pojednania i nadziei. W 1999 roku ogłosił ją współpatronką Europy. Seria „Perły Duchowości” zainicjowana przez Wydawnictwo Esprit to zbiór klasycznych tekstów w nowych przystępnych tłumaczeniach. Święta Brygida pozostawiła świadectwo świętości skoncentrowanej wokół misterium Chrystusa, w szczególności wokół Jego misterium paschalnego. - Jan Paweł II Wstępem opatrzył kard. Camillo Ruini.
Data wydania: 2018-02-13
ISBN: 978-83-65847-80-5, 9788365847805
Wydawnictwo: Esprit
Seria: Perły duchowości
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 368

Autor

św. Brygida Szwedzka
Urodzona w 1303 roku w Szwecji (Uppland)
Brygida Szwedzka O.SS.S (Brigitta Birgersdotter) - szwedzka zakonnica, teolog, pisarka, założycielka zakonu brygidek, tercjarka franciszkańska, święta Kościoła katolickiego i patronka Europy. Wraz z mężem Ulfem mieszkała w klasztorze cystersów Alvas...

Pozostałe książki:

Św. Brygida Wielka - Objawienia Objawienia
Wszystkie książki św. Brygida Szwedzka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Objawienia z Księgi niebieskich objawień aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Objawienia z Księgi niebieskich objawień. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl