Od magii do psychotroniki

Lech Emfazy Stefański, M. Komar, L.E Stefański
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Od magii do psychotroniki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Zostań mistrzem psychotroniki! Tak...właśnie Ty! Książka ta otworzy przed Tobą bramy krainy budzącej strach, podziw lub co najmniej intrygującej. Nie myl jednak psychotroniki z czarną magią. Jest to bowiem najzwyklejsza w świecie nauka zajmująca się tym, co przez wieki uchodziło za domenę wiedźm i czarowników. Tymczasem każdy z nas może wykorzystać naturalne zdolności organizmu w celu dokonania rzeczy, które dawniej określano mianem czarów. Jasnowidzenie i wiele innych możliwości staną się dla Ciebie czymś równie naturalnym jak oddychanie. Dołącz zatem już dziś do elitarnego grona tych, którzy w pełni wykorzystują potencjał jaki dała im natura. Zasługujesz na coś więcej! Nareszcie wznowione zostało dzieło życia Lecha Emfazego Stefańskiego! Książka ta stanowiła kamień milowy we wprowadzeniu psychotroniki w poczet klasycznych nauk. Trudno byłoby przecenić wkład autora w rozwój nauki dotyczącej tego, co niepoznane, tajemnicze i budzące przez to lęk większości ludzi. Nie pozostaje nic innego jak polecić gorąco publikację autorstwa jednego z założycieli Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego. Łączy on bowiem to, co magiczne z naukowymi podstawami psychotroniki. Najciekawsze jest jednak to, że jest to połączenie niezwykle trafne i umożliwia czytelnikom wyjaśnienie w naukowy sposób np. fenomenu średniowiecznych alchemików czy też zrozumienie tajemnic licznych mediów połowy XX wieku, których działalność została uwieczniona na zdjęciach. Książka ta umożliwia zgłębienie tajemnic kryjących się pod cienką warstwą zwaną naukowymi podstawami. Książka ta wychowała całe pokolenia znawców psychotroniki - dziś pozwala zgłębić tajniki tej fascynującej nauki ludziom XXI wieku.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7377-307-3, 9788373773073
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 216
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Lech Emfazy Stefański Lech Emfazy Stefański
Urodzony 2 lipca 1925 roku w Polsce
Lech Emfazy Stefański ps. Emfazy – polski pisarz, publicysta, tłumacz literatury pięknej, autor i współautor książek z dziedziny parapsychologii i zjawisk paranormalnych. Aktor, reżyser i scenograf. Powstaniec warszawski.

Pozostałe książki:

Ars Magica czyli sztuka psychotroniki Magia run
Wszystkie książki Lech Emfazy Stefański

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Od magii do psychotroniki aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Zorg
2012-12-01
8 /10

Zdanie, że książka ta "umożliwia czytelnikom wyjaśnienie w naukowy sposób np. fenomenu średniowiecznych alchemików czy też zrozumienie tajemnic licznych mediów połowy XX wieku" wygląda na przesadę. Opisano tam spawy pozostające zagadką (jak uzdrawiacze na Filipinach). Teoria Stefana Manczarskiego, że telepatia jest rodzajem fal radiowych tylko częściowo wyjaśnia zjawisko. Wyjaśnienie że telekineza wynika z biograwitacji pozostawia problem czym jest ta ostatnia. Ale jak to mówią "se non è vero è ben trovato" (nawet jeśli nie jest to prawdziwe to przynajmniej dobrze wymyślone).

| link |
@Vemona
2019-11-18
7 /10
Przeczytane Popularnonaukowe Pożyczone od kogoś / wypożyczone Prehistoria
@Beata_
2019-11-11
4 /10
Przeczytane Papierowe Posiadam

Cytaty z książki

O nie! Książka Od magii do psychotroniki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl