Odpowiedzialność dyscyplinarna adwokatów i radców prawnych. Wybór orzecznictwa

Dr Joanna Ablewicz
Odpowiedzialność dyscyplinarna adwokatów i radców prawnych. Wybór orzecznictwa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Orzecznictwo Aplikanta ? Odpowiedzialność dyscyplinarna radców prawnych i adwokatów zawiera tezy orzeczeń do poszczególnych (wybranych) artykułów Kodeksu etyki adwokatów oraz Kodeksu etyki radców prawnych. W niniejszym zbiorze znajdziesz tezy najważniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych oraz sądów okręgowych. Pełną treść orzeczenia wraz z uzasadnieniem możesz następnie wyszukać w dostępnym na egzaminie komputerze. Orzecznictwo aplikanta jest wyjątkowe ponieważ nasze materiały możesz spokojnie zabrać na egzamin, a ponadto artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą Ci na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia. Dzięki temu unikniesz kolejek do komputerów w trakcie egzaminu. Co więcej, nie martw się, że przed egzaminem zostaną opublikowane nowe orzeczenia, których niniejsza książka nie zawiera, a które będą podstawa do prawidłowego rozwiązania kazusów. Gwarantujmy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2019 r. Zbiór będzie aktualizowany przez dodawanie nowych, ważnych tez do orzeczeń oraz przez aktualizację stanu prawnego. Seria Orzecznictwo Aplikanta składa sie z 9 zbiorów: Kodeks cywilny, Kodeks postępowania cywilnego, Kodeks karny, Kodeks postępowania karnego, Kodeks rodzinny i opiekuńczy, Kodeks spółek handlowych, Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo administracyjne materialne, Odpowiedzialność dyscyplinarna adwokatów i radców prawnych.
ISBN: 978-83-8128-914-6, 9788381289146
Wydawnictwo: C.H.Beck

Autor

Dr Joanna Ablewicz Dr Joanna Ablewicz Doktor nauk prawnych, wykładowca, szkoleniowiec. Autorka publikacji z zakresu prawa handlowego i gospodarczego.

Pozostałe książki:

Kolokwia aplikacyjne. Tom 1 Kolokwia aplikacyjne. Tom 2 Funkcjonowanie przedsiębiorstw. Część 1. Podstawy prawa Podstawy prawa pracy i prawa cywilnego. Część 2. Podstawy prawa cywilnego Egzaminy Prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2015 Tom 1
Wszystkie książki Dr Joanna Ablewicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Odpowiedzialność dyscyplinarna adwokatów i radców prawnych. Wybór orzecznictwa aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Odpowiedzialność dyscyplinarna adwokatów i radców prawnych. Wybór orzecznictwa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl