Odwagi! Dasz radę

Ute Ehrhardt
Odwagi! Dasz radę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Skończ z fałszywą skromnością. Odrzuć powątpiewanie w siebie i zauważ swoje mocne strony! Książka Odwagi! Dasz radę zawiera praktyczne rady i dostarcza bodźców do zwiększania samooceny. Kobiety często z własnej woli zajmują miejsce w drugim rzędzie, ponieważ boją się silnego podmuchu wiatru na szczycie sukcesu i wolą się chować przed wiatrem za plecami kolegi albo męża. A przecież najnowsze badania mózgu i psychologia mówią całkiem wyraźnie: kobiety są mistrzyniami intuicji, lepiej potrafią kojarzyć i dysponują nadzwyczajną inteligencją emocjonalną, mają wybitny talent organizacyjny i umiejętność komunikacji. Kobiety poza tym w konfliktach zawodowych i prywatnych są mocniejsze w przyjmowaniu ciosów i silniejsze w ich rozdzielaniu niż mężczyźni. A właśnie te cechy są dziś pożądane w pracy. ?Odrzuć hamującą powściągliwość ?Energicznie realizuj swoje idee ?Dostrzeż wyraźnie swoje możliwości ?Śmiało prezentuj swoje talenty Ute Ehrhardt nie zamierza uczynić z kobiet klonów mężczyzn, pragnie tylko je zmotywować do tego, aby były sobą i aby pokazały światu, co potrafią. Ta trzymająca w napięciu książka dostarcza dodatkowo wiele przyjemności podczas czytania. A więc: Oczy szeroko otwarte i do przodu, ponieważ ostatnie rzędy są dobre tylko w kinie! Dagmar Rosenberger Ute Erhardt jest dyplomowaną psycholożką, od wielu lat pracuje jako psychoterapeutka i coach, głównie w dziedzinie psychologii pozytywnej. Jest autorką książek: Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą i Sztuka inteligentnego kłamstwa.
Data wydania: 2015-04-29
ISBN: 978-83-7778-945-2, 9788377789452
Wydawnictwo: Burda
Kategorie: Psychologia, Poradniki

Autor

Ute Ehrhardt Ute Ehrhardt
Urodzona w 1956 roku w Niemczech (Kassel)
Ute Ehrhardt – niemiecka psycholog, terapeutka, autorka głośnych poradników dla kobiet, tłumaczonych na wiele języków.

Pozostałe książki:

Z każdym dniem coraz bardziej niegrzeczna Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą Sztuka inteligentnego kłamstwa. Ci, którzy kłamią, zachodzą w życiu najdalej Z każdym dniem coraz bardziej niegrzeczna
Wszystkie książki Ute Ehrhardt

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Odwagi! Dasz radę aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Odwagi! Dasz radę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl