Odzyskane szczęście Molly

Ethel Mary Dell
Książka Odzyskane szczęście Molly
Książka Odzyskane szczęście Molly
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Wytargowała coś u niego, lecz musiała zapłacić. Zawarła z nim interes. Wynikało więc z tego, że i ona musiała dotrzymać przyrzeczenia. Objęła go za szyję i przytuliwszy się do niego, pocałowała go w usta. Zdawała sobie sprawę, że tylko o tym marzył, że szalał z tęsknoty. Jeszcze raz zdobyła się na cichą ofiarę, ale nie poświęciła się obecnie jedynie dla Rolla. Odczuła podświadomie, że spłaciła nią dług, należący się mężowi." Molly, owdowiawszy młodo przed osiemnastu laty wyszła za lorda Ivora, aby zapewnić przyszłość swemu synowi, Rollowi. Dotrzymała umowy, była przykładną żoną i matką. Ale nigdy nie przestała kochać swego pierwszego męża, Ronalda. Rollo postanowił zostać aktorem. Pomaga mu w tym amerykański aktor, Craven Ferrars, który ranny w twarz w czasie wojny otrzymał nowy wygląd dzięki sztuce chirurgii plastycznej doktora Asterby'ego. Gdy Molly go spotka, ogarnie ją niepokój i dziwne przeczucie...  
Data wydania: 1992
ISBN: 83-85397-52-3, 8385397523
Wydawnictwo: AKAPIT PRESS
Seria: Seria z Serduszkami
Stron: 190

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Odzyskane szczęście Molly? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Odzyskane szczęście Molly. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}