Powrotna fala

Ethel Mary Dell
Książka Powrotna fala
Książka Powrotna fala
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Te cztery opowieści prezentują cztery warianty odwiecznego dramatu miłości z jego dylematami i komplikacjami uczuciowymi. Bohaterki stają przed wyborem: którego mężczyznę wybrać jako partnera na całe życie. Wybór nie jest łatwy, ponieważ obaj rywale mają zalety i wady: romantyczne porywy artysty zderzają się ze spokojem i siłą rybaka, odwaga i poczucie humoru australijskiego poszukiwacza przygód - z surową rzetelnością miejscowego sędziego, wdzięk przyjaciela z z młodości z namiętnością i zdecydowaniem męża, wreszcie wyidealizowany obraz londyńskiego playboya z prawdziwą miłością słynnego adwokata. Bohaterki tych historii są kobietami pełnymi życia, świadomymi swych rozterek, podejmującymi ryzyko i - słuchającymi serca. Dlatego każda opowieść kończy się chwilą szczęścia i zgody na życie z tym, który okazał się najlepszy.  
Data wydania: 1998
ISBN: 83-87544-31-0, 8387544310
Wydawnictwo: Edytor
Seria: Seria z Serduszkami
Stron: 206

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Powrotna fala nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Powrotna fala. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}