Ograniczanie niepewności i ryzyka w działalności handlowej firmy

Anna Maria Olkiewicz
Ograniczanie niepewności i ryzyka w działalności handlowej firmy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja przeznaczona jest dla Czytelników, którzy szukają możliwości rozwiązania problemów związanych z niesolidnymi partnerami transakcji biznesowych, opóźnionymi płatnościami, nieznajomością instrumentów zabezpieczających przed ryzykiem kursowym. Autorka przedstawia praktyczne narzędzia pokazujące różne rozwiązania dotyczące ograniczania ryzyka kredytowego, towarowego, kraju i rynkowego. Część teoretyczna przeplatana jest przykładami z praktyki przedsiębiorstw funkcjonujących w polskich warunkach gospodarczych. Praca adresowana jest głównie do właścicieli i menedżerów oraz pracowników działów handlowych firm działających w kraju i za granicą; będzie także przydatna jako praktyczny podręcznik dla studentów w dziedzinie finansów, handlu i zarządzania ryzykiem.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-88840-67-8, 9788388840678
Wydawnictwo: Poltext
Stron: 152

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ograniczanie niepewności i ryzyka w działalności handlowej firmy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ograniczanie niepewności i ryzyka w działalności handlowej firmy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl