Oni

Katarzyna Moch
Książka Oni
Książka Oni
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Z jednej strony czerwień – Książę Krewnych i jego szczęśliwe, sielankowe życie, choć już naznaczone w niewielkim stopniu tragedią. Z drugiej strony i na przeciwnym, błękitnym biegunie on – (Prawie) Książę Kłów i jego nieszczęśliwa przeszłość. Jego przyjaciele, którzy mieli mu być wrogami, lecz ostatecznie… nie umieli. Jego miłość, za którą gotów jest oddać życie i dla której nie podda się, choćby same Niebiosa się przeciwko niemu zmawiały. Z trzeciej i ostatniej strony oni – ludzie, choć nie całkiem normalni. Zeszyt i jego Świt(a). Jego niespełniona miłość do człowieka, który miał mu być bratem. Jego spełniona miłość do człowieka, któremu niegdyś miłość odebrał. To historia o uprzedzeniach, w której orientacja seksualna okazuje się najmniejszym problemem. O przyciągających się przeciwieństwach, które ani się nie spostrzegły, a już nie umiały bez siebie żyć. Cierpienie, tęsknota, samotność. Miłość, przyjaźń, braterstwo. Łzy i śmiech. Teraźniejszość i przyszłość zależne od przeszłości, retrospekcje, sieć zależności międzyludzkich i nieludzkich. A wszystko to z humorem, przymrużeniem oka i fantastyczną otoczką. Prawie jak w telenoweli. Gejtelenoweli, naturalnie. Przed Wami tom pierwszy „Onych”!  
Data wydania: 2013-08-01
ISBN: 978-83-933669-7-2, 9788393366972
Wydawnictwo: The Cold Desire
Cykl: Oni, tom 1
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 444
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Oni? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Oni. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}