Opętany

Jane Mysen
Książka Opętany
Książka Opętany
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Asgier coraz częściej oskarża Helenę o to, że dziewczyna traci zmysły. Staje się też despotyczny i porywczy. Nakłania żonę do przeprowadzki i chociaż ona tego nie chce, nie potrafi mu się przeciwstawić. Boi się, że mąż wyrządzi krzywdę jej lub Astrid. - Spotkałam dziś w mieście znajomą - rzekła spokojnie. - To dobrze. O czym rozmawiałyście? - spytał życzliwie. - Powiedziała, że latem wyruszasz w podróż. A przecież w marcu rodzi się dziecko. Myślałam, że będziesz wtedy z nami. - Nic i do tego co robię - odparł krótko i szorstko. - Zostaniesz ojcem. Nie dokończyła, bo Asgier zamachnął się i uderzył ją w twarz, aż zadzwoniło jej w uszach.  
Tytuł oryginalny: Besatt
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-7813-576-0, 9788378135760
Wydawnictwo: ELIPSA
Cykl: Taniec płomieni, tom 54
Stron: 159
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Opętany? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Opętany. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}