Opowiem ci, mamo, co robią statki

Marcin Brykczyński
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Opowiem ci, mamo, co robią statki
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Wspaniała książka dla najmłodszych fanów statków! Najnowsza pozycja w popularnej serii Opowiem ci, mamo, narysowana z humorem przez Artura Nowickiego, tym razem pozwoli wam się wybrać w morską podróż i poznać bogaty świat najróżniejszych łodzi. Najmłodszych czytelników czeka wiele atrakcji. Zapraszamy na paradę żaglowców, do stoczni i portu. Pomóżcie uratować orkę, a lodołamaczom przepłynąć labirynt z kry. Poznajcie wielkich odkrywców i bądźcie świadkiem bitwy piratów. Ahoj, przygodo! Opowiem ci, mamo, co robią statki to znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Książka ćwiczy spostrzegawczość, ilustracje wzbogacają rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego, a sztywne kartki przetrwają wielokrotne przeglądanie. 
Data wydania: 2016-10-26
ISBN: 978-83-10-13112-6, 9788310131126
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Seria: Opowiem Ci mamo
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 28

Autor

Marcin Brykczyński Marcin Brykczyński
Urodzony w 1946 roku w Polsce
Z wykształcenia jest ekonomistą, z zamiłowania poetą. Mistrz słowa, który uczy i bawi, autor licznych zbiorów wierszy i opowiadań dla dzieci. Laureat wielu nagród: Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Sekcji IBBY, Fundacji Świat Dziecka...

Pozostałe książki:

Opowiem ci, mamo, co robią mrówki Ni pies, ni wydra czyli o wyrażeniach, które pokazują język Opowiem ci, mamo, co robią żaby Opowiem ci, mamo, skąd się bierze miód Skąd się biorą dzieci? Jak się nie bać ortografii Kot Ty jesteś? Opowiadania z dreszczykiem 12 miesięcy Czarno na białym Opowiem ci mamo, co robią pająki Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach Puste miejsce po zajączku Szczęśliwy płaszcz Koziołka Z deszczu pod rynnę, czyli jeszcze raz o wyrażeniach, które pokazują język 12 kolorów 12 znaków zodiaku Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta Gdzie się zwierzę spać wybierze? Pierwsze czytanki dla... Trzy psy przyszły Wielkie marzenie małego Krecika Biały niedźwiedź. Czarna krowa Czarownice są wśród nas Jak pszczółka mała miodek nam dała Kto podkrada słoninkę? Liczydełko Opowiem ci mamo, co robią samoloty Opowiem ci, mamo, co robią statki Poczytaj mi mamo, jeszcze raz Różowy prosiaczek ...ale w domu najlepiej 12 kolorów; Czarno na białym i biało na czarnym 4 x 12 Alfabestia Cherubowy wędrowiec Co nam w duszy śpiewa Co się kryje w sercu na dnie? Kto przeczyta ten odgadnie Czary. Nieco szerszy wybór wierszy Jak Urwis spotkał przyjaciela Jak się nie bać gramatyki? Gramatycznych zasad kilka - by je poznać, starczy chwilka Jedna chwilka uczuć kilka, czyli z uczuciem o uczuciach Jedzie pociąg Kameleon Mouse Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Nic nie przestraszy misia Olaboga, lewa noga Opowiadania o zwierzętach Opowiem ci, mamo, co robią auta Opowiem ci, mamo, co robią pociągi Pije Kuba... Powtórka z wiejskiego podwórka, czyli kto bez trudu zapamięta, jakie na wsi są zwierzęta Przytul się, maluszku Smok, księżniczka i stary kałamarz Słowa zaczarowane czyli jeszcze szerszy wybór wierszy Tuwimowo W każdym z nas są drzwi do nieba. Jan Paweł II nie tylko dla dzieci
Wszystkie książki Marcin Brykczyński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Opowiem ci, mamo, co robią statki nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@naarheid
2021-11-18
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Opowiem ci, mamo, co robią statki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat