Recenzje książki "Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie."

Dodaj swoją recenzję

Pozycja obowiązkowa!

15.03.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie" to niezwykły zbiór przepięknych, ponadczasowych i niesłychanie wartościowych historii, które oczarują zarówno młodszego czytelnika, jak i jego rodziców. Każda z nich dopełniona jest błyskotliwym komentarzem, dokładnie obrazującym morał bajki, przedstawiającym przystępne przykłady dla dzieci, ale... {} Recenzja książki Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie.

Uwierz w siebie

11.03.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Brak wiary w siebie rzutuje na całym dorosłym życiu. Niepewność, kompleksy, niepodejmowanie działań i brak aktywności – te symptomy pojawiające się w dzieciństwie rzutują na całe późniejsze, dorosłe życie. Pomoc w budowaniu poczucia własnej wartości naszych dzieci to jedno z ważniejszych zadań rodziców. Na szczęście są takie książki, które n... {} Recenzja książki Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie.

@Zaneta@Zaneta {}× 1

Nie tylko dla dzieci.

{} WYBÓR REDAKCJI
24.12.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Co jest najważniejsze dla naszych dzieci? Nasza miłość i całkowite oddanie, poczucie bezpieczeństwa i przekazanie wszelkich wartości związanych z dalszym życiem. Wiadomo, są różne charaktery i nie zawsze jest łatwo poskromić chaos, jednak najważniejsze jest, aby w tym całym chaosie wychowywać nasze dzieci w pełnym poczuciu ich własnej wartości i b... {} Recenzja książki Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie.

@Bookmaania@Bookmaania {}× 13
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl