Osobliwy dom pani Peregrine recenzje

Dodaj swoją recenzję

Osobliwie dobra książka

@Natalia @Natalia · 2019-02-11 08:24:25

"Osobliwy dom pani Peregrine" opowiada o historii pewnego sierocińca, w którym kiedyś mieszkał dziadek Jacoba. Chłopca prześladują dziwne sny i cały czas nie dają mu spokoju ostatnie słowa dziadka. O co chodzi z pętlą? Z walijską wyspą? I z Ptaszyskiem? W tej książce odkryjemy historię wyjątkowych, odrzuconych przez świat dzieci. Wedłu... czytaj dalej »

Osobliwość na każdym kroku

DO
@Dobra.ksiazka · 2016-01-30 13:02:25

Dziadek Jacoba już w dzieciństwie opowiadał chłopcu o potworach czyhających w ciemnościach. Uważał to za zwykłe bajki dopóki staruszek nie zginął zaatakowany przez monstrum, które widział tylko główny bohater. Od tej pory regularnie chodził do psychiatry i starał się nie popaść w szaleństwo, mimo że koszmary dręczyły go co noc. Wiedziony ostatn... czytaj dalej »

nie wiem co o niej myśleć

@Natalia25 @Natalia25 · 2015-01-27 20:27:41

tak naprawdę sięgnęłam po nią ponieważ miała bardzo dobre recenzje... ale mi średnio się podobała ... strasznie przewidywalna .... spodziewałam się horroru a dostałam książkę przygodową

Osobliwy dom Pani Peregrine

@FiolkaK @FiolkaK · 2015-10-03 09:41:10

Osobliwy dom pani Peregrine ma tak prowokującą mózg okładkę, że nie da się tego opisać. Tak, prowokującą do horroru. Nie czytałam wcale a wcale o tej książce, ani recenzji, ani opisu z tyłu, bo właśnie moja głowa była pewna, że znajdę tam przerażenie i szeroko otwarte ze strachu oczy. I przeliczyłam się, moi drodzy. Trochę chce mi się z tego śmiać,... czytaj dalej »

Osobliwość...

@m_kijewska @m_kijewska · 2014-03-31 18:59:22

Już dawno przywykłam do tego, że książki są masowo powielane, poprawka może nie same książki, ale główne wątki, fabuła, zarys bohaterów. W wielu książkach spotykamy te same schematy, w romansach zawsze musi być ten wątek, w którym bohaterowie są na siebie źli, a potem i tak są razem, w kryminałach mamy wątek akcji spotykany zazwyczaj pod koniec ks... czytaj dalej »

Osobliwy dom pani Peregrine

@piwka @piwka · 2018-11-05 09:46:46

Życie Jakoba nie zapowiadało się ekscytująco.Pogodził się z myślą,że nigdy nie zostanie odkrywcą i nigdy nie będzie miał wielu przyjaciół.Ważne miejsce w jego życiu zajmował dziadek.To on najbardziej mu imponował ,wszystko zmieniło się gdy chłopak pojechał do Anglii do dziadka gdy dziadek Jacoba umiera chłopak postanawia wyruszyć na tajemniczą wys... czytaj dalej »

Cudowna powieść!!!

@MKR @MKR · 2012-11-20 11:21:37

Powieść "Osobliwy dom pani Peregrine" napisana przez Ransoma Riggsa przez 56 tygodni znajdowała się na liście bestsellerów New York Timesa! Zastanawialiście się czasem czy opowiadania waszych babć i dziadków są prawdziwe? Czy jako dzieci wierzyliście w każdą, choćby najdziwniejszą historię, którą słyszeliście od nich? Przed tymi pytaniami staje... czytaj dalej »

Osobliwy dom pani Peregrine

AN
@Leanika · 2013-01-07 07:55:32

Pozytywne opinie na temat "Osobliwego domu Pani Peregrine" wyrastają ostatnio w internecie jak grzyby po deszczu, więc książka ta nie mogła nie zwrócić mojej uwagi. Z doświadczenia wiem, że często tak popularne książki nie spełniają moich oczekiwań względem nich i podchodzę do lektury z dystansem. Tym razem jednak fabuła zainteresowała mnie wystarc... czytaj dalej »