Recenzje książki "Osobliwy dom pani Peregrine"

Dodaj swoją recenzję

Osobliwie dobra książka

@Natalia @Natalia · 2019-02-11 08:24:25

"Osobliwy dom pani Peregrine" opowiada o historii pewnego sierocińca, w którym kiedyś mieszkał dziadek Jacoba. Chłopca prześladują dziwne sny i cały czas nie dają mu spokoju ostatnie słowa dziadka. O co chodzi z pętlą? Z walijską wyspą? I z Ptaszyskiem? W tej książce odkryjemy historię wyjątkowych, odrzuconych przez świat dzieci. Wedłu... czytaj dalej »

Osobliwy dom pani Peregrine

@piwka @piwka · 2018-11-05 09:46:46

Życie Jakoba nie zapowiadało się ekscytująco.Pogodził się z myślą,że nigdy nie zostanie odkrywcą i nigdy nie będzie miał wielu przyjaciół.Ważne miejsce w jego życiu zajmował dziadek.To on najbardziej mu imponował ,wszystko zmieniło się gdy chłopak pojechał do Anglii do dziadka gdy dziadek Jacoba umiera chłopak postanawia wyruszyć na tajemniczą wys... czytaj dalej »

Osobliwość na każdym kroku

DO
@Dobra.ksiazka · 2016-01-30 13:02:25

Dziadek Jacoba już w dzieciństwie opowiadał chłopcu o potworach czyhających w ciemnościach. Uważał to za zwykłe bajki dopóki staruszek nie zginął zaatakowany przez monstrum, które widział tylko główny bohater. Od tej pory regularnie chodził do psychiatry i starał się nie popaść w szaleństwo, mimo że koszmary dręczyły go co noc. Wiedziony ostatn... czytaj dalej »

Osobliwy dom Pani Peregrine

@FiolkaK @FiolkaK · 2015-10-03 09:41:10

Osobliwy dom pani Peregrine ma tak prowokującą mózg okładkę, że nie da się tego opisać. Tak, prowokującą do horroru. Nie czytałam wcale a wcale o tej książce, ani recenzji, ani opisu z tyłu, bo właśnie moja głowa była pewna, że znajdę tam przerażenie i szeroko otwarte ze strachu oczy. I przeliczyłam się, moi drodzy. Trochę chce mi się z tego śmiać,... czytaj dalej »

nie wiem co o niej myśleć

@Natalia25 @Natalia25 · 2015-01-27 20:27:41

tak naprawdę sięgnęłam po nią ponieważ miała bardzo dobre recenzje... ale mi średnio się podobała ... strasznie przewidywalna .... spodziewałam się horroru a dostałam książkę przygodową

Osobliwość...

@m_kijewska @m_kijewska · 2014-03-31 18:59:22

Już dawno przywykłam do tego, że książki są masowo powielane, poprawka może nie same książki, ale główne wątki, fabuła, zarys bohaterów. W wielu książkach spotykamy te same schematy, w romansach zawsze musi być ten wątek, w którym bohaterowie są na siebie źli, a potem i tak są razem, w kryminałach mamy wątek akcji spotykany zazwyczaj pod koniec ks... czytaj dalej »

Osobliwości

@Drrim @Drrim · 2013-10-06 06:10:42

Pewnie nie raz i nie dwa rodzice czy też dziadkowie opowiadali Wam bajki, prawda? Czy to dziwacznych stworach i potworach żyjących z dala od ludzi, czy o księżniczkach i superbohaterach. Nigdy im w tej bajki nie wierzyliśmy, bo to tylko bujna wyobraźnia dorosłych, którzy starają się rozwinąć także i nasze umysły. Ale czy jesteście pewni, że te osob... czytaj dalej »

Osobliwy dom Pani Peregrine

@waniliowa @waniliowa · 2013-04-24 20:46:37

Dziadek Jacoba opowiadał mu najlepsze historie na świecie. Do tego stopnia realistycznie opisywał spotkane przez siebie stwory czy doświadczone sytuacje, że mały chłopiec święcie w nie wierzył. Na dowód swoich słów dziadek Portman pokazał mu kiedyś fotografie dziwacznych dzieci, z którymi kiedyś mieszkał w sierocińcu - niewidzialnego chłopca, lewit... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się