Ostre cięcia

Donald E. Westlake
Książka Ostre cięcia
Książka Ostre cięcia
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W tym szaleństwie jest metoda!
Cóż, że okrutna dla innych...
„Dwieście lat temu ludzie doskonale wiedzieli, że umrą w tym samym świecie, w którym się narodzili, i było tak od zawsze. Ale nie dziś. Dziś świat się nie zmienia – dziś światem bezustannie wstrząsają głębokie transformacje. Jesteśmy jak pchły żyjące na ciele doktora Jekylla, przyłapanego w trakcie przemiany w pana Hyde'a.
Nie mogę zmienić warunków rządzących światem, w którym przyszło mi żyć. Karty zostały rozdane i nic więcej nie da się zrobić. Mogę jedynie grać tymi kartami lepiej niż ktokolwiek inny. Bez względu na koszty...”
Burke Devore dwa lata temu, w ramach redukcji, został zwolniony z kierowniczej posady w zakładach papierniczych. I ciągle nie może znaleźć nowej pracy. Bo takich jak on jest zbyt wielu. A skoro rynek jest tak płytki, najlepiej byłoby wyeliminować konkurentów. Dosłownie, czyli... pozbawić ich życia. Zwłaszcza gdy rysuje się poważna oferta etatu...
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7470-226-3, 9788374702263
Wydawnictwo: C&T
Stron: 216

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ostre cięcia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ostre cięcia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe