P.S. Wciąż cię kocham

Jenny Han
7.6 /10
Ocena 7.6 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
Książka P.S. Wciąż cię kocham
Książka P.S. Wciąż cię kocham
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.6 /10
Ocena 7.6 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

Lara Jean nie spodziewała się, że naprawdę zakocha się w Peterze. Mieli przecież tylko udawać. Jednak nagle ich uczucia stały się bardzo prawdziwe. Teraz kiedy w jej życiu pojawia się kolejny adresat listów, Lara Jean nie wie, czy to normalne, aby kochać dwóch chłopców jednocześnie.
Data wydania: 2019-02-13
ISBN: 978-83-66134-88-1, 9788366134881
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Cykl: O Chłopcach, tom 2
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Młodzieżowe miłostki i małe dramy

Lara Jean i Peter schodzą się ponownie po kłótni, która zakończyła pierwszą część tej serii. Tym razem chcą, żeby ich związek był prawdziwy, nie chcą już udawać, wiedzą, że są w sobie zauroczeni, więc chcą ze sobą "chodzić" na serio. Niestety, na horyzoncie pojawia się ostatni z pięciu adresatów li... czytaj dalej »

P. S. Wciąż Cię kocham

Prawie każdy po przeczytaniu pierwszej części książki chce od razu przeczytać część drugą, szczególnie wtedy kiedy książka okazuje się na prawdę dobra, w tym przypadku na pewno każdy chce jak najszybciej sięgnąć po kolejną część, i dowiedzieć się czy związek bohaterów przetrwa dalej. Lara Jean post... czytaj dalej »

P.S Wciąż cię kocham

"P.S. Wciąż cię kocham" to drugi tom przeuroczej historii Lary Jean, która spisywała listy do wszystkich chłopców, których kochała. Lara Jean to zwykła nastolatka uczęszczająca do liceum. Nie jest zbyt popularna, więc gdy zwraca na siebie uwagę Petera, jest bardzo zdziwiona. Obaj postanawiają, że... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@arcytwory
2019-11-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Lara Jean nie spodziewała się, że udawany związek może przerodzić się w prawdziwe uczucie. Razem z Peterem postanawiają dać sobie drugą szansę. Wszystko układa się dobrze do momentu, w którym w życiu Lary Jean pojawia jeden z pozostałych adresatów listów miłosnych...
Dość długo czaiłam się na czytanie kontynuacji „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. A to zabierałam się za egzemplarze recenzenckie, a to coś z biblioteki, a tu kolejne książki od wydawnictwa. I tak po prawie dwóch miesiącach znalazłam czas na „P. S. Wciąż cię kocham”. Warto było czekać?
Wciąż jest uroczo. Wciąż jest słodko. Wciąż jest przyjemnie. Ale niestety jest też gorzej niż w pierwszej części. Akcja książki ...
{} | link |
KA
@kasia.1770.xd
2019-11-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 4 /10
Przeczytane
Jak podejrzewałam, nie przypadła mi do gustu tak samo jak pierwsza część.
Czytało się równie szybko, ale działo się bardzo mało rzeczy. Nie porwało mnie, było nijakie.
Mam wrażenie, że relacje pomiędzy bohaterami zamiast stać się bardziej rozbudowanymi, stały się spłycone. Było bardzo mało Margot, mimo że na początku Lara Jean nie mogła uwierzyć, że zaraz jej siostra znowu wyjedzie. Liczyłam na to, że bohaterki będą znowu zacieśniać więzy, pomimo dzielących je kilometrów.
Rozmyślania Lary Jean na temat jej uczuć mogłyby być bardziej rozwinięte i pojawiać się częściej, bo nawet nie sugerowały, jaką decyzję mogły podjąć.
Rozwinięcie niektórych wątków nie spodobało mi się np. ra...
{} | link |
@Jula_Books
2019-11-26
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
Kolejne miłosne problemy Lary Jean. Ona i Peter dają sobie drugą szansę. Dziewczyna nie spodziewa się, że znowu zakocha się w Peterze. Przecież mieli tylko udawać. Jednak nagle przestali. Lara Jean jest zdezorientowana. Jeden z pozostałych listów wraca do niej, a z nim uczucia. Historia jest przeurocza. Uwielbiam wracać do tego świata. Jest tu też bardzo widoczny motyw rodziny i miłości sióstr. Kitty i Margo wspierają Larę Jean w najtrudniejszych sytuacjach. Polecam jako lekką powieść na jeden wieczór.
{} | link |
@Zaczytane_Strony
2019-12-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@rabebucher
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
CO
@cofbooks
2019-11-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@Wiiki_books
2019-11-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
LO
@lovegood159
2019-10-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}