Cytaty z książki "Pacjentka"

Dodaj nowy cytat
"Łapanie znikających płatków śniegu przypomina trochę chwytanie szczęścia. W miejsce posiadania natychmiast pojawia się pustka"
Nasza osobowość nie rozwija się w izolacji, ale w relacji z drugim człowiekiem - kształtują nas i dopełniają niewidzialne, niezapamiętane siły, a konkretniej - nasi rodzice.
Wybór ukochanej osoby przypomina wybór terapeuty. Musimy siebie zapytać, czy ten ktoś będzie z nami szczery, wysłucha krytyki, przyzna się do popełnienia błędu i nie będzie obiecywał niemożliwego.
Miłość bez uczciwości nie zasługuje na miano miłości.
Niektórych rzeczy nie da się zostawić za sobą.
Niewyrażone emocje nigdy nie umierają. Zostają zakopane żywcem, aby powrócić w znacznie gorszej postaci.
,, Nie ma takiego czegoś jak niemowlę, Nasza osobowość nie rozwija się w izolacji, ale w relacji z drugim człowiekiem- kształtują nas i dopełniają niewidzialne, niezapamiętane siły, a konkretniej - nasi rodzice''.
,, Tak więc wszyscy są szczęśliwi . Zwłaszcza Ja.''
<nav class="pagy-bootstrap-nav"><ul class="pagination"><li class="page-item prev disabled"><a href="#" class="page-link">&laquo;</a></li><li class="page-item active"><a href="/ksiazka/pacjentka/cytaty" class="page-link" >1</a></li><li class="page-item"><a href="/ksiazka/pacjentka/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" >2</a></li><li class="page-item"><a href="/ksiazka/pacjentka/cytaty?strona=3" class="page-link" >3</a></li><li class="page-item next"><a href="/ksiazka/pacjentka/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" aria-label="next">&raquo;</a></li></ul></nav>
© 2007 - 2024 nakanapie.pl