Pamiętaj o mnie. Najpiękniejsza muzyka

Jennie Adams, Jackie Braun
Pamiętaj o mnie. Najpiękniejsza muzyka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jennie Adams - "Pamiętaj o mnie" Zack szybko wyrzuca nową sekretarkę, która zamiast pracować próbuje go uwieść. Wzywa na rozmowę szefową agencji Lili, żeby wyjaśnić, dlaczego poleciła mu tak nieodpowiedzialną osobę. Zgadza się puścić ten incydent w niepamięć pod warunkiem, że to Lili będzie jego nową sekretarką... Jackie Braun - "Najpiękniejsza muzyka" Przez lata Reese i Duncan rozumieli się bez słów, teraz niemal z sobą nie rozmawiają. Są w trakcie rozwodu, ale właśnie otrzymują wiadomość, że ich starania o adopcję zakończyły się sukcesem. W tej sytuacji postanawiają odłożyć decyzję o rozstaniu... [Wydawnictwo Harlequin, 2009]
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-238-6452-3, 9788323864523
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Romans Duo
Stron: 314

Autor

Jennie Adams Jennie Adams
Urodzona w 1963 roku w Australii (Nowa Południowa Walia)
Jennie Adams jest australijską autorką romansów od 2005 roku. Pisze artykuły i opowiadania w czasopismach w Australii i za granicą. Pracuje na pół etatu w opiece zdrowotnej w New South Wales.

Pozostałe książki:

Sama słodycz. Po godzinach Wymarzony biały welon. Kolorowy ptak Sprawa honoru. Ślubny kontrakt Świąteczne szaleństwo. Idealna asystentka Zaklinacz uczuć. Doskonały pomysł
Wszystkie książki Jennie Adams

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Pamiętaj o mnie. Najpiękniejsza muzyka? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pamiętaj o mnie. Najpiękniejsza muzyka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl