Pociąg z literkami 6

Łukasz Dębski
Pociąg z literkami 6
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nakładem wydawnictwa Zielona Sowa ukazuje się właśnie szósta część "Pociągu z literkami", niezwykle popularnej serii książeczek dla dzieci, autorstwa Łukasza Dębskiego. W tej części autor proponuje swoim małym czytelnikom podróż do krainy kolejnych liter alfabetu ? głównymi bohaterami stają się literki ?s?, ?sz?, ?t?, ?ś? oraz przysparzająca największych kłopotów literka ?u?. Tak jak w poprzednich książeczkach z tego cyklu, tu również nie zabrakło wesołych rymowanek, zabawnych, ale i pouczających historyjek, zagadek i łamigłówek. Zgłębianie tajemnic alfabetu staje się tu pretekstem do wzbudzania w dziecku ciekawości oraz poszerzania jego wiedzy o otaczającym świecie. W tej części serii mali czytelnicy mają okazję przejść szybki kurs składania ubrań oraz sznurowania butów, mogą dowiedzieć się również, jak przyrządzić smakowite szaszłyki, na czym polega segregacja śmieci, czy też jak skonstruować teatralne kukiełki. Tradycyjnie na końcu Pociągu znajduje się Poradnik rodzica, zawierający informacje na temat rozwoju dziecka oraz wskazówki i rady, jak najlepiej wykorzystać zawarte w książeczce ćwiczenia. Atutem, nie tylko tej części, ale całej serii, są zabawne i niezwykle pomysłowe, tworzone często w postaci kolaży ilustracje autorstwa Anny Kaszuby-Dębskiej.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7435-281-9, 9788374352819
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Autor

Łukasz Dębski Łukasz Dębski
Urodzony w 1975 roku w Polsce
Urodzony w 1975r. – prozaik, scenarzysta, autor licznych książek dla dzieci. Debiutował zbiorem "Wiórki, wiewiórki i inne bajki wierszem" (2001). Mieszka i pracuje w Krakowie a w swojej kawiarni na zbiegu ulic Felicjanek i Małej organizuje liczne spo...

Pozostałe książki:

Krówki i mrówki i inne bajki wierszem 9 Wigilii Cafe szafe Literozagadki Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści
Wszystkie książki Łukasz Dębski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pociąg z literkami 6 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pociąg z literkami 6. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl