Podręcznik prawa międzynarodowego

Lech Antonowicz
Podręcznik prawa międzynarodowego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Lech Antonowicz jest profesorem zwyczajnym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno-Przyrodniczej w Sandomierzu. W swych pracach naukowych zajmuje się głównie problematyką państwa jako podmiotu prawa międzynarodowego. Ten od lat wznawiany podręcznik zyskuje coraz większe grono odbiorców. Autor omawia w nim podstawowe pojęcia, zasady i instytucje współczesnego prawa międzynarodowego publicznego. Zwięzłe i klarowne ujęcie tematu oraz przystępny styl sprawiają, że z podręcznika mogą korzystać nie tylko studenci kierunków prawniczych i administracyjnych, ale również słuchacze szkół biznesu, szkół zarządzania i innych, w których jest wykładane prawo międzynarodowe, oraz ci wszyscy, którzy interesują się problemami i strukturą współczesnego świata. Do opracowania dołączony został poszerzony wybór literatury, a także aktualny — według stanu na 1 stycznia 2006 roku — wykaz państw w rozumieniu prawa międzynarodowego oraz indeks rzeczowy.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7334-551-5, 9788373345515
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze
Seria: Podręczniki obowiązkowe
Stron: 260
Mamy 8 innych wydań tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Podręcznik prawa międzynarodowego? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podręcznik prawa międzynarodowego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl