Podróżnik stulecia

6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Podróżnik stulecia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Podróżnik stulecia to zaskakująca opowieść ukazująca wiek XIX z perspektywy wieku XXI. Andrés Neuman tworzy kulturową mozaikę podporządkowaną emocjonującej fabule, pełnej intryg, humoru oraz fascynujących postaci, a wszystko to za pomocą pełnego świeżości stylu, który czaruje dojrzałością językową i plastycznością wyrazu. Całości dopełnia literatura i niezapomniana miłość, której płomień z taką samą dzikością trawił będzie łóżko, co książki, a także zmyślony świat, w którym jak w soczewce skupiają się konflikty nowoczesnej Europy.
Data wydania: 2011-11-03
ISBN: 978-83-930559-7-5, 9788393055975
Wydawnictwo: Dobra Literatura
Stron: 576

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Podróżnik stulecia"

26.01.2012

„Nie można w życiu być całkowicie w jednym miejscu ani z żadnego miejsca nie da się wyjechać do końca.”* Dziewiętnastowieczny Wandernburg. Miasto, do którego Hans trafił tylko przejazdem. W obskurnej oberży, która przerażała bogatych mieszkańców, spędzić miał zaledwie noc, może dwie. Ale został na kilka kolejnych. Wydawać by się mogło, że Wandern... {} Recenzja książki Podróżnik stulecia

Podróżnik stulecia

24.02.2012
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Nie można w życiu być całkowicie w jednym miejscu ani z żadnego miejsca nie da się wyjechać do końca." Te słowa umieszczone na okładce książki stały się dla mniej przewodnikiem po niej, tłumaczem, a nawet kustoszem, by treść pielęgnowana, po każdej przeczytanej stronie dawała satysfakcję i budziła dalsze pożądanie. "Podróżnik stulecia" to histori... {} Recenzja książki Podróżnik stulecia

Moja opinia o książce

Opinie

@nadrektor
2012-02-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane Na mojej półce

Okazuje się, że kilka nagród to za mało, aby przekonać do siebie czytelnika. I chociaż sam styl, w jakim napisana jest ta książka, to styl kogoś, kto zna się na pisaniu. Jest ciekawy,niebanalny, wciągający i doszlifowany, jednak dysputy filozoficzno-polityczne, których tak wiele w tekście, skutecznie odstręczają od akcji. Książka ta borni się jedynie bogactwem świata przedstawionego, historią i wątkiem erotycznym. Gdyby jednak tylko je pozostawiać z kilkuset stron zrobiłoby się ich zaledwie połowa. Na szczęście ta lepsza!

{} | link |
@Qavtan
2012-11-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
@patrylandia
2012-02-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane moja domowa biblioteka

Plebiscyt - weź udział!

Cytaty z książki

O nie! Książka Podróżnik stulecia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe