Podstawy odpowiedzialności karnej za przestępstwa gospodarcze

Robert Zawłocki
Podstawy odpowiedzialności karnej za przestępstwa gospodarcze
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka Podstawy odpowiedzialności karnej za przestępstwa gospodarcze stawowi pierwsze kompleksowe i pogłebione opracowanie zagadnienia przesłanek odpowiedzialności karnoprawnej za przestępstwa gospodarcze w Polsce.<BR> Przedstawiając własną koncepcję nauki o przestępstwie gospodarczym, Autor rozważa w tym celu praktyczne kwestie bezpośrednio dotyczące każdego uczestnika obrotu gospodarczego. Z tego względu, jego monografia jest nie tylko opracowaniem teoretycznym, ale także doniosłym praktycznie. Ustalenia Autora będą cenną pomocą dla uczestników procesu karnego.<BR> <BR> Recenzja:<BR> Miłośnicy prawa karnego dostają do rąk monografie poświęconą odpowiedzialności karnej za przestępstwa gospodarcze. Jest to średniej wielkości książka, podzielona na rozdziały odpowiadające mniej więcej kolejności wykładu prawa karnego. Autor omawia więc przedmiot ochrony przepisów karnych gospodarczych, pojecie związku przyczynowego, formy popełnienia przestępstwa, wyłączenie odpowiedzialności karnej itd.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7387-564-7, 9788373875647
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Podstawy odpowiedzialności karnej za przestępstwa gospodarcze nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podstawy odpowiedzialności karnej za przestępstwa gospodarcze. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl