Podwieczność

autor: Brodi Ashton
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Podwieczność
Książka Podwieczność
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

„Podwieczność” to pierwszy tom otwierający niezwykle piękną i romantyczną trylogię o miłości, stracie i nieśmiertelności, opartą na motywach zaczerpniętych z mitologii. Zeszłej wiosny Nikki Beckett zniknęła w podziemiu zwanym Podwiecznością. Teraz wróciła do swojego dawnego życia, do rodziny i chłop...

„Podwieczność” to pierwszy tom otwierający niezwykle piękną i romantyczną trylogię o miłości, stracie i nieśmiertelności, opartą na motywach zaczerpniętych z mitologii. Zeszłej wiosny Nikki Beckett zniknęła w podziemiu zwanym Podwiecznością. Teraz wróciła do swojego dawnego życia, do rodziny i chłop... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013
Wydawnictwo: PAPIEROWY KSIĘŻYC

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Podwieczność

„Ale czy wy, wyższe mitologiczne stworzenia... - próbowałam przypomnieć sobie, jak to ujęła Jules - ... nie potrzebujecie... ten... no... Jack zrobił zdziwioną minę, a potem zdusił śmiech. - Proszę, nawet nie próbuj dokończyć tego zdania.'' Książek, w których pisarze nawiązują do mitologii powsta... czytaj dalej »

Podwieczność

Ból, smutek, cierpienie, strach. To jedne z wielu negatywnych emocji. Kto z nas nie chciałby się ich pozbyć? Ale co by było gdyby pozbyć się wszystkich emocji, nie tylko tych negatywnych? Nie ma szczęścia. Nie ma zakochania. Nie ma radości. Nie ma takich emocji, które sprawiają, że na naszej twarzy ... czytaj dalej »

"Skoro mój los i tak już przesądzony"

Opowieść rozpoczyna się, gdy Nikki, podobnie jak Persefona, powraca na Powierzchnię, ale tylko po to by móc się właściwie pożegnać. Poprzednio odeszła nagle, zostawiają bliskich bez słowa wyjaśnienia. Gdy jednak przebywając w dziwnym świecie pełnym cieni, zapomniała nawet swoje własne imię, nadal po... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@cassandra9891
@cassandra9891 2013-04-30
Przeczytane (2013-01-01) Do recenzji
Jedna z najlepszych propozycji wydawniczych tego roku. Najlepsze wykorzystanie mitu o zejściu do Podziemia. Piękna i nastrojowa opowieść o miłości i drugich szansach.
serce
@Cassiel96
@Cassiel96 2013-05-08
Przeczytane (2013-05-08)
Piękna i romantyczna powieść. Gorąco polecam!
serce
@Amanda
@Amanda 2019-02-01
Przeczytane (2019-01-31)
serce
Tagi

twórcy strony

puchar @cassandra9891 @cassandra9891 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.