Polska.Poland. Ginące krajobrazy

Wojciech Lewandowski, Robert Szewczyk
Polska.Poland. Ginące krajobrazy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Album ma na celu zwrócenie uwagi na ważne zagadnienie ingerencji człowieka w środowisko naturalne, która prowadzi do nieodwracalnych zmian w krajobrazie.
Pragniemy uświadomić Czytelnikom wagę krajobrazu. Publikacja w ciekawy sposób przedstawia walory krajobrazów kulturowych, naturalnych i pierwotnych, które jeszcze, choć coraz rzadziej, można podziwiać. Polska wciąż jeszcze może mieć powody do dumy. Cudne i niepowtarzalne tradycyjne krajobrazy z różnych regionów Polski (np. wsie z zabudową drewnianą, krajobrazy rolnicze ze studniami i wiatrakami, obszary podmokłe, pierwotne puszcze) przyciągają coraz liczniejsze rzesze zagranicznych turystów.
Album zawiera 200 barwnych fotografii.
ISBN: 978-83-7495-540-9, 9788374955409
Wydawnictwo: Muza

Autor

Wojciech Lewandowski Wojciech Lewandowski Wojciech Lewandowski, dr geografii (geoekolog). Wykładowca na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. W „cywilu” alpinista i podróżnik, uczestnik wielu ekspedycji alpinistycznych i naukowych w góry świata, między innymi...

Pozostałe książki:

Góry wysokie : leksykon Nalewki i likiery z domowego kredensu Nalewki i likiery we współczesnej kuchni Przez pustynie na ośnieżone szczyty Atlas gór świata. Szczyty marzeń. Album + atlas
Wszystkie książki Wojciech Lewandowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Polska.Poland. Ginące krajobrazy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Polska.Poland. Ginące krajobrazy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl