POMOC ku równowadze. Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne

Małgorzata Taraszkiewicz
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
POMOC ku równowadze. Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Choroby cywilizacyjne, nałogi, zbyt szybkie tempo życia, stres, chroniczne zmęczenie, problemy w pracy, w życiu, z partnerem, z dziećmi, ze sobą… – wszystko to powoduje, że czujemy się wyczerpani, a czasem zdruzgotani i bezradni. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z mnogości czynników, które nas obciążają. Powodem jest na ogół zwykłe przyzwyczajenie oraz przekonanie, że tak być musi.
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-65897-95-4, 9788365897954
Wydawnictwo: Dobra Literatura
Kategorie: Zdrowie, Poradniki
Stron: 174
dodana przez: Pandi

Autor

Małgorzata Taraszkiewicz Małgorzata Taraszkiewicz Psycholog edukacyjny. Aktualnie dyrektor ds. projektów w Instytucie Nowoczesnej Edukacji. Współinicjatorka i koordynatorka Polskiej Kampanii na rzecz Uczenia się (od 2005 r.). Redaktor naczelna internetowego miesięcznika "Awangarda w Edukacji" (@Lin...

Pozostałe książki:

Jak wspierać zdolnego ucznia Jak wspierać dziecko w nauce Siła i odporność psychiczna. Jak je wzmocnić? Poradnik i ćwiczebnik osobisty Jak wspierać dzieci w kryzysie. Poradnik dla rodziców nie tylko na czas globalnej pandemii Jak dbać o siebie w kryzysie? Poradnik nie tylko na czas globalnej pandemii
Wszystkie książki Małgorzata Taraszkiewicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka POMOC ku równowadze. Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Pandi
2020-04-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Współczesne warunki życia tworzą nieustanny klimat stresu. To jeden z głównych powodów powstawania różnorakich problemów natury psychologicznej.

Na początku książki w prostym języku jest napisana definicja kilku pojęć, np. co to jest zdrowie psychiczne, ruminacje czy rezyliencja. Następnie mamy opis problemów, które pojawiają się wraz ze stresem. Kolejne rozdziały to świetne porady i działania ratunkowe na gorsze dni. Punktów jest sporo. W książce nie mogło zabraknąć oczywiście ćwiczeń, które zainteresowały mnie bardzo. Np. Metoda TRE. Musze koniecznie spróbować ! I najlepszy rozdział DODATKI. To tam są najciekawsze rzeczy. Najciekawsze zadania i ćwiczenia. Każdy powinien mieć tą książkę u siebie na półce. Żeby sięgnąć po nią, gdy będzie nam źle, gdy stres nas zje.

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka POMOC ku równowadze. Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl