Potęga pewności siebie

Brian Tracy
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Potęga pewności siebie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni?

Ponieważ są pewni siebie!

- Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie, jeślibyś wiedział, że nie może ci się nie udać?

- Jakie wspaniałe rzeczy chciałbyś zrobić ze swoim życiem, gdybyś miał zagwarantowany sukces we wszystkich swoich staraniach?

Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów, jakie sobie wyznaczasz, to, z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu, oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Z tej wartościowej, praktycznej książki, opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów, przedsiębiorców, handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów, dowiesz się, jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze życia.

Potęga pewności siebie wyjaśnia, jak można poprawić swoją „mentalną kondycję”, myśląc jak osoby, które osiągnęły szczyt w swoich dziedzinach. Będziesz powoli budować i utrzymywać coraz wyższe poziomy pewności siebie we wszystkim, co robisz. Pewność siebie pozwoli ci wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować ryzyko bez gwarancji sukcesu. Prowadząc cię krok po kroku, Brian Tracy pomoże ci zbudować fundamenty wiary w siebie, która będzie trwała przez całe życie. Odkryjesz, jak możesz ustalić, czego naprawdę chcesz, i uwolnisz osobiste siły, aby to osiągnąć.

Nauczysz się, jak:

- określać swoje wartości, żyć w zgodzie z nimi i w pełni wykorzystywać swój potencjał;

- wyznaczać jasne cele i sporządzać pisemne plany ich zdobycia;

- przez całe życie doskonalić się w wybranej dziedzinie i dbać o osobisty rozwój;

- zaprogramować podświadomość tak, aby odpowiadała w pozytywny i konstruktywny sposób na każdy problem lub trudność;

- zminimalizować swoje słabości i zmaksymalizować siły do większych osiągnięć;

- osiągnąć wyższe poziomy odwagi i niezwykłej wytrwałości.

Stań się niepowstrzymany, niepokonany i nieustraszony w każdym obszarze swojego życia dzięki potędze niewzruszonej pewności siebie. Zostań człowiekiem czynu, pokonaj każdą przeszkodę i zdobądź każdy szczyt. Dzięki swojej nowo odnalezionej niezachwianej pewności siebie osiągniesz każdy cel, jaki sobie wyznaczysz.

Data wydania: 2013-04-19
ISBN: 978-83-7746-431-1, 9788377464311
Wydawnictwo: MT Biznes
Seria: Psychologia Biznesu - MT Biznes
Stron: 208
dodana przez: chudini0505
Mamy 3 inne wydania tej książki

Autor

Brian Tracy
Urodzony 5 stycznia 1944 roku w Kanadzie (Charlottetown)
Kanadyjski pisarz i twórca e-booków z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Wiele z jego publikacji znalazło się na liście światowych bestellerów. Brian Tracy jest zaliczany do jednych z najlepszych mówców zawodowych na świecie. Każdeg...

Pozostałe książki:

Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania. Wydanie 3 Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo Potęga pewności siebie Maksimum osiągnięć Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał Zmień myślenie, a zmienisz swoje życie A teraz stwórz wielką firmę Motywowanie Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny Plan lotu Pocałuj tę żabę! 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym Sukces osobisty. Biblioteka Sukcesu Briana Tracy Sztuka finalizowania transakcji Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę! Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia Zjedz tę żabę! Dla uczniów i studentów Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem 100 praw sukcesu w biznesie 12 dyscyplin doskonałego przywództwa Biblioteka sukcesu Briana Tracy Biblioteka sukcesu Briana Tracy. Pakiet B Brian Tracy i Kariera kobiet Brian Tracy i... Doskonałe zarządzanie czasem Brian Tracy i... Moc pewności siebie Brian Tracy i... Sekrety osobistego sukcesu Brian Tracy i... Tajemnice efektywnego przywództwa Brian Tracy i... Tajniki doskonałej sprzedaży Brian Tracy i... Uniwersalne prawa sukcesu Bądź mądrzejszy! Naucz się myśleć i działać jak ludzie sukcesu Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz Delegowanie i kontrolowanie Droga do bogactwa Droga do bogactwa w działaniu Droga do sukcesu Jak przewodzą najlepsi liderzy. Sprawdzone sposoby i sekrety, jak wydobyć maksimum z siebie i innych Marketing Metafizyczny pejzaż. Świat według Tomasza z Akwinu Milionerzy z wyboru : 21 tajemnic sukcesu Myśl inaczej Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji Negocjowanie Nie do zatrzymania Nieograniczony sukces w sprzedaży Niesamowity biznesplan Nowoczesny menadżer sprzedaży Osiągnij wewnętrzną równowagę Osobowość lidera Pełną parą Pogoda czasu Przemiana Przywództwo Psychologia sprzedaży Punkt zwrotny Recepta na dorastanie Wychowaj dziecko na szczęśliwego nastolatka Skuteczne metody sprzedaży Sposób na sukces Spotkania biznesowe Strategia biznesowa. Biblioteka Sukcesu Briana Tracy Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu. Sukces tu i teraz. Osiągniesz wszystko, czego chcesz, szybciej, niż się spodziewasz Sztuka zatrudniania najlepszych Tajniki wywierania wpływu Tajniki zarządzania pieniędzmi. Jak osiągnąć wolność finansową Turbocoach Turbostrategia Wykreuj swoją przyszłość Wzbogać się na swój własny sposób Zamknij się i działaj! 7 kroków do realizacji celów Zarabiaj więcej i awansuj szybciej Zarządzanie sprzedażą. Biblioteka Sukcesu Briana Tracy Zjedz tę żabę. Workbook Zostań Supersprzedawcą Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu walki
Wszystkie książki Brian Tracy

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Potęga pewności siebie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@evelinajachimovic
@evelinajachimovic
2022-05-14
10 /10
Przeczytane Moja 🥰
@Blissfultobooks
@Blissfultobooks
2020-11-24
1 /10
@Jenny_89
2020-04-09
8 /10
Przeczytane
@Marguerita
2020-04-21
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Potęga pewności siebie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat