TurboStrategia

Brian Tracy
TurboStrategia
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nie sposób choćby przejrzeć wszystkich książek, które poświęcono prowadzeniu firmy, jednak nawet najnowsze i najmądrzejsze paradygmaty zarządzania strategicznego podlegają prostemu testowi: czy to się sprawdza? Konsekwencje tego faktu są doniosłe: różnica między sukcesem a porażką w biznesie w dużej mierze zależy od umiejętności strategicznego planowania i ciągłego upewniania się, że wszystko, co się dzieje w przedsiębiorstwie, przyczynia się do osiągania celów biznesowych.

Ta książka daje zestaw prostych, łatwych w zrozumieniu narzędzi, z których możesz skorzystać natychmiast, by od razu skierować swoją firmę na ścieżkę zwiększania rentowności. Przekonasz się, że szybkość decyzji odgrywa tu decydującą rolę - miliony przedsiębiorstw działają bez aktualnego planu strategicznego i słabo uwzględniają najnowsze trendy gospodarcze. Dowiesz się w szczegółach, jak doprowadzić firmę do poziomu, na którym dzięki lepszemu planowaniu i skuteczniejszym działaniom marketingowym i sprzedażowym będzie osiągać znacznie wyższe zyski.

Zapoznasz się z praktycznymi technikami pozwalającymi jej prosperować nawet na najtrudniejszych rynkach. Przede wszystkim zrozumiesz, jak zachować elastyczność, wyraziście przekazywać wizję, wartości i misję swojej firmy, dobrze sobie radzić ze zmianami i zatrudniać najlepszych ludzi.

Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie!
Peter Drucker

TurboStrategia: spraw, by Twój biznes działał na najwyższych obrotach!

Wydanie 1 -Wyd. Onepress
PRZEDMOWA
WPROWADZENIE

Rozdział 1. ZACZNIJ TAM, GDZIE JESTEŚ
Rozdział 2. ODDZIEL PRZESZŁOŚĆ GRUBĄ KRESKĄ
Rozdział 3. PRZEPROWADŹ PODSTAWOWĄ ANALIZĘ BIZNESOWĄ
Rozdział 4. ZDECYDUJ, CZEGO DOKŁADNIE CHCESZ
Rozdział 5. ZAPROJEKTUJ SWOJĄ IDEALNĄ PRZYSZŁOŚĆ
Rozdział 6. STWÓRZ MISJĘ PRZEDSIĘBIORSTWA
Rozdział 7. ODKRYJ SWOJĄ ORGANIZACJĘ NA NOWO
Rozdział 8. WYBIERZ WŁAŚCIWE OSOBY
Rozdział 9. SKUTECZNIEJ WPROWADZAJ PRODUKTY NA RYNEK
Rozdział 10. ANALIZUJ KONKURENCJĘ
Rozdział 11. ZRÓB TO LEPIEJ, SZYBCIEJ, TANIEJ
Rozdział 12. ZMIEŃ SWÓJ MARKETINGOWY MIKS
Rozdział 13. WYPOZYCJONUJ SWOJĄ FIRMĘ NA SUKCES
Rozdział 14. ROZWIJAJ STRATEGICZNE JEDNOSTKI BIZNESOWE
Rozdział 15. SPRZEDAWAJ EFEKTYWNIEJ
Rozdział 16. WYELIMINUJ WĄSKIE GARDŁA
Rozdział 17. PRZEPROJEKTUJ SWOJĄ FIRMĘ
Rozdział 18. ZWIĘKSZ SWOJE ZYSKI
Rozdział 19. ZOBOWIĄŻ SIĘ DO CIĄGŁEGO DOSKONALENIA
Rozdział 20. SKONCENTRUJ SIĘ NA GŁÓWNYM OBSZARZE DZIAŁALNOŚCI
Rozdział 21. SKUP SIĘ NA WYNIKACHWNIOSKI

BIBLIOGRAFIA
PROCES TURBOSTRATEGIIPROCES TURBOCOACHINGU
O AUTORZE
Tytuł oryginalny: TurboStrategy. 21 Powerful Ways to Transform Your Business and Boost Your Profits Quickly
Data wydania: 2024-02-13
ISBN: 978-83-8322-915-7, 9788383229157
Wydawnictwo: Onepress
Kategorie: Biznes, Poradniki
Stron: 184
dodana przez: Vernau

Autor

Brian Tracy
Urodzony 5 stycznia 1944 roku w Kanadzie (Charlottetown)
Kanadyjski pisarz i twórca e-booków z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Wiele z jego publikacji znalazło się na liście światowych bestellerów. Brian Tracy jest zaliczany do jednych z najlepszych mówców zawodowych na świecie. Każdeg...

Pozostałe książki:

Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania. Wydanie 3 Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo Potęga pewności siebie Maksimum osiągnięć Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał Zmień myślenie, a zmienisz swoje życie A teraz stwórz wielką firmę Motywowanie Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny Plan lotu Pocałuj tę żabę! 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym Sukces osobisty. Biblioteka Sukcesu Briana Tracy Sztuka finalizowania transakcji Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę! Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia Zarządzanie sprzedażą. Biblioteka Sukcesu Briana Tracy Zjedz tę żabę! Dla uczniów i studentów Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem 100 praw sukcesu w biznesie 12 dyscyplin doskonałego przywództwa Biblioteka sukcesu Briana Tracy Biblioteka sukcesu Briana Tracy. Pakiet B Brian Tracy i Kariera kobiet Brian Tracy i... Doskonałe zarządzanie czasem Brian Tracy i... Moc pewności siebie Brian Tracy i... Sekrety osobistego sukcesu Brian Tracy i... Tajemnice efektywnego przywództwa Brian Tracy i... Tajniki doskonałej sprzedaży Brian Tracy i... Uniwersalne prawa sukcesu Bądź mądrzejszy! Naucz się myśleć i działać jak ludzie sukcesu Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz Delegowanie i kontrolowanie Droga do bogactwa Droga do bogactwa w działaniu Droga do sukcesu Jak przewodzą najlepsi liderzy. Sprawdzone sposoby i sekrety, jak wydobyć maksimum z siebie i innych Marketing Metafizyczny pejzaż. Świat według Tomasza z Akwinu Milionerzy z wyboru : 21 tajemnic sukcesu Myśl inaczej Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji Negocjowanie Nie do zatrzymania Nieograniczony sukces w sprzedaży Niesamowity biznesplan Nowoczesny menadżer sprzedaży Osiągnij wewnętrzną równowagę Osobowość lidera Pełną parą Pogoda czasu Przemiana Przywództwo Psychologia sprzedaży Punkt zwrotny Recepta na dorastanie Wychowaj dziecko na szczęśliwego nastolatka Skuteczne metody sprzedaży Sposób na sukces Spotkania biznesowe Strategia biznesowa. Biblioteka Sukcesu Briana Tracy Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu. Sukces tu i teraz. Osiągniesz wszystko, czego chcesz, szybciej, niż się spodziewasz Sztuka zatrudniania najlepszych Tajniki wywierania wpływu Tajniki zarządzania pieniędzmi. Jak osiągnąć wolność finansową TurboStrategia Turbocoach Turbostrategia Wykreuj swoją przyszłość Wzbogać się na swój własny sposób Zamknij się i działaj! 7 kroków do realizacji celów Zarabiaj więcej i awansuj szybciej Zjedz tę żabę. Workbook Zostań Supersprzedawcą Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu walki
Wszystkie książki Brian Tracy

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka TurboStrategia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka TurboStrategia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl