Potęga podświadomości

autor: Joseph Murphy
Potęga podświadomości
3.88
Ocena 3.88 na 5 możliwych
Na podstawie 34 ocen kanapowiczów
Nowe rozszerzone wydanie kultowej książki! Sprzedaż w Polsce osiągnęła ponad ...
Nowe rozszerzone wydanie kultowej książki! Sprzedaż w Polsce osiągnęła ponad 700 000 egzemplarzy. POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI, to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki...
Pełny opis
Data wydania: 2012-2-1
ISBN: 9788377997901
Wydawnictwo: ŚWIAT KSIĄŻKI
Napisz swoją opinię

Opinie

@aniczka_z
@aniczka_z 2009-04-03
Przeczytane (2009-04-03)
Zasanawiająca jest ta książka. Z jednej strony niesamowicie mnie irytowało, że autor wciąż powtarza do znudzenia te same hasła... z drugiej jednak strony może chciał w ten sposób własnie pozytywnie wpłynąć na podświadomość czytelnika i muszę przyznać, że mu się to po części udało. Książka napełniła mnie optymizmem i wiarą w siebie, nieco zmieniła moje postrzeganie świata i ukierunkowała w pracy nad sobą. Szczerze polecam taką terapię każdemu, kto czuje że coś w jego życiu jest nie do końca tak jak być powinno ;)
@Nadia
@Nadia 2009-01-18
Przeczytane (2009-01-17)
Nużyło mnie w tej książce, że autor ciągle wałkował to samo. Aż do znudzenia. Taki jeden minus. Reszta - czyli przesłanie, jego sposób myślenia, sugestywność - na pięć! Z pewnością wrócę do lektury tej pozycji nie raz. Bo warto. Dla siebie. Dla swojego rozwoju i czujności umysłu. W końcu nie namawia nas do zła. Do niczego nie zmusza. Polecam :)
@pankinka
@pankinka 2011-03-13
Naprawdę próbowałam przeczytać tą książkę... ale to jakby czytać słownik...:P wytrwałam do 10 strony :P za to bardzo podobała mi się "Potęga ludzkiego ducha" tego samego autora. Moim zdaniem jest łatwiej przyswajalna :) Murphy jak dla mnie jest genialny!
@SYSTEM
@SYSTEM 2008-07-24
Przeczytane (2009-01-31)
Książka którą warto polecić każdemu, w ciekawy sposób napisana, przedstawia wiele ciekawych "sposobów" na poprawę jakości własnego życia... tylko najpierw trzeba zdjąć klapki z oczu i nie brać jej jako jakieś przeciwieństwo "naszej" religii ;)
@meg21
@meg21 2010-08-01
świetna książka i choć jest pare rzeczy do których mogłabym się doczepić to ogólny przekaz jest bardzo pozytywny i musze przyznać, że zmieniła mój sposób myślenia na lepsze i wracam do niektórych fragmentów, kiedy mam gorszy dzień. Polecam!
@Dawiro
@Dawiro 2011-02-19
Przeczytane (2011-02-18)
Autor w kółko wałkuje jedno i to samo. Całe przesłanie tej 254 stronicowej książki można by spokojnie zmieścić na 10 stronach. Autor przedstawia kolejne przykłady na to że pozytywne myślenie jest the best a negatywne jest do bani
@Klara
@Klara 2010-01-09
Przeczytane (2007-07-28)
Bez sensu jak dla mnie, porady niezbyt wyszukane, takie coś "a'la Paulo Coelho". Wynudziłam się, autor nie ma doświadczenia.
@CzytAsia
@CzytAsia 2010-07-12
Przeczytane (2007-07-28)
Dzięki zmianie sposobu myślenia - spełniłam kilka swoich marzeń. To chyba najlepsza recenzja tej książki, prawda? :)
@EmiliaPee
@EmiliaPee 2010-02-28
Chcę przeczytać (2007-07-28)
niezmiernie ciekawi mnie ta książka. stoi na półce, lecz dopiero za jakiś czas planuję ją przeczytac ;)
@piwonia
@piwonia 2009-09-19
Ciekawa, pomocna, pozwala spojrzeć inaczej na życie, aż chce się chcieć coś zmienić :)
Potęga podświadomości

Nowe rozszerzone wydanie kultowej książki! Sprzedaż w Polsce osiągnęła ponad 700 000 egzemplarzy.
POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI, to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie z nigdy wcześnie nie publikowanymi komentarzami Autora.
Rewolucyjne techniki doktora Murphy'ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.
Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów, będziesz cieszyć się orzeźwiającym snem czy nawet wyleczysz drobne dolegliwości.
Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery , które stoją pomiędzy tobą i twoimi marzeniami.
Joseph Murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc umysłu i ducha.
Ian McMahan, wykładowca, nauczyciel i naukowiec, zajmuje się badaniami nad motywacją. Autor wielu książek.

Współtworzący tą stronę
puchar @Belladonna @Belladonna pierwsza opinia