Prawo lotnicze : międzynarodowe, europejskie i krajowe

Marek Żylicz
Prawo lotnicze : międzynarodowe, europejskie i krajowe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prawo lotnicze międzynarodowe, europejskie i krajowe- to długo oczekiwane na polskim rynku opracowanie, ujmujące w tak szerokim zakresie ogół norm dotyczących lotnictwa. Jego autorem jest najwybitniejszy polski specjalista w tej dziedzinie dr hab. Marek Żylicz. W sposób usystematyzowany Autor przedstawia w podręczniku podstawowe zasady i najnowsze kierunki zmian prawa lotniczego, analizuje także funkcje, jakie pełni ono wobec często sprzecznych celów polityki lotniczej państw, wobec tendencji globalizacji i liberalizacji, jak również w zakresie ochrony konsumentów, ochrony środowiska i ochrony antyterrorystycznej. Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla studiujących prawo lotnicze, będzie też cenną pomocą dla badaczy tej dziedziny, dla osób zatrudnionych w lotnictwie i administracji lotniczej oraz korzystających z usług lotnictwa. Skorowidz rzeczowy uzupełnia tę znakomitą publikację. Stan prawny: listopad 2002 roku.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7334-136-4, 9788373341364
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Prawo lotnicze : międzynarodowe, europejskie i krajowe aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prawo lotnicze : międzynarodowe, europejskie i krajowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe