Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową

Alan Carr
Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

AIDS, niechciane ciąże nastolatek, choroby przenoszone drogą płciową to zagrożenia, na jakie narażona jest młodzież w trakcie dorastania. Nikt z nas nie ucieknie przed tymi problemami ani w domu, ani w szkole. Rozmowy z nastolatkami są trudne, a zagrożenie poważne. Autor na podstawie swojego długoletniego doświadczenia proponuje program przeciwdziałania ryzykownym zachowaniom młodzieży, polegający na uświadamianiu jej wagi problemu i nauczeniu odpowiedzialności. Książka jest skierowana do nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych oraz wszystkich osób pracujących z młodzieżą.

Autor

Alan Carr Alan Carr is the director of the Doctoral Programme in Clinical Psychology at University College Dublin and Consultant Psychologist and Family Therapist at the Clanwilliam Institute Dublin.

Pozostałe książki:

Psychologia pozytywna. Nauka o szczęściu i ludzkich siłach Depresja i próby samobójcze młodzieży McCraken's Removable Partial Prosthodontics Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową Ruchome protezy częściowe The Handbook of Adult Clinical Psychology
Wszystkie książki Alan Carr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl