Programowanie w Windows dla praktyków

Piotr Wróblewski
Programowanie w Windows dla praktyków
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka jest przeznaczona dla szerokiego grona programistów - praktyków, pragnących wniknąć w arkana zawiłej sztuki programowania w systemie MS Windows. Poświęcona jest programowaniu w systemie MS Windows prezentowanym w ujęciu bardzo praktycznym. Naszymi narzędziami będą: kompilator firmy Borland C++ (wersja co najmniej 4.0, zalecana 4.5 lub 5.0) i dostarczona z nim biblioteka klas o nazwie OWL (ang. Object Windows Library). Ten ostatni produkt jest znacznie prostszy w użyciu od oryginalnego API Windows i składa się z szeregu predefiniowanych klas, których poznanie gwarantuje pełne wykorzystanie możliwości, jakie niesie ze sobą system Windows. Pisanie tekstu w określonym miejscu i z użyciem określonej czcionki. Drukowanie zawartości ekranu na drukarce. Drukowanie dowolnych informacji na drukarce, z pominięciem wyjścia ekranowego. Definiowanie własnych okienek dialogowych do wprowadzania danych i korzystanie z nich w programie. Tworzenie pliku konfiguracyjnego programu (.ini). Wykonywanie zadania "w tle" (pseudowielozadaniowość). Projektowanie własnej biblioteki dynamicznej DLL.
Data wydania: 1997-01-10
ISBN: 978-83-86718-63-4, 9788386718634
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Programowanie w Windows dla praktyków? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Programowanie w Windows dla praktyków. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl