Recenzje książki "Projekt Judyta. Czym jest siła kobiety?"

Dodaj swoją recenzję

kontrowersje wokół Judyty

17.01.2022

„Serce człowieka obmyśla drogę, lecz Pan utwierdza kroki”. Księga Przysłów 16,9 Po pozycji księdza Szustaka o Esterze jako wzorze kobiecości, sięgnęłam po publikację,Projekt Judyta czym jest siła kobiety. Przyznam, że za przeczytanie tego dzieła jak i za recenzję zabierałam się długo, ponieważ miałam bardzo ambiwalentne ... Recenzja książki Projekt JUDYTA. Czym jest siła kobiety?

Czym jest siła kobiety?

20.09.2021

Na początek kilka cytatów: ,,Zobacz świat, który jest światem bez was,bez kobiet. (...) To jest świat totalnie bezsensowny, zmierzający donikąd, który schnie z pragnienia’’. ,,Będziesz prawdziwie kochać mężczyznę dopiero wtedy,gdy nic nie będziesz od niego potrzebować i będziesz go kochać dlatego, że zdecydowałaś,że chcesz go kochać’’. ,,... Recenzja książki Projekt JUDYTA. Czym jest siła kobiety?

O kobiecości inaczej

6.01.2021

Do przeczytania tej książki namówiła mnie przyjaciółka, która powiedziała, że ta książka pomogła jej odkryć siebie na nowo. W kościele dzieje się różnie, nie widać w nim jednak kobiet zbyt mocno. Autor językiem potocznym przekonuje, że to od nas zależy, co zrobimy i kim jesteśmy. W specyficzny sposób pokazuje siłę kobiety. Zawsze cytuje tekst Pism... Recenzja książki Projekt JUDYTA. Czym jest siła kobiety?

@beatazet@beatazet × 2
© 2007 - 2024 nakanapie.pl