Przekupić wiedźmę. Zuzanna

Barbara Mikulska
Przekupić wiedźmę. Zuzanna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Każdego z nas może spotkać nieszczęście, huragan, który zmiecie wszystko, a powrót do normalności wyda się niemożliwy. Tak właśnie sądzi tytułowa bohaterka tej książki, ciężko doświadczona przez los. Na szczęście ma ciotkę oraz jej przyjaciółkę. Kiedy zaproponują Zuzannie pracę nad pewnym starym pamiętnikiem, życie dziewczyny znów zmieni się diametralnie. Czy na lepsze? Istnieje na to szansa, bo po raz kolejny pojawia się wiedźma Ludomiła. I tym razem dowiemy się także, jakie były jej prawdziwe losy. Ostatni tom cyklu „Przekupić wiedźmę".

Jaką rolę w życiu bohaterki tej książki odegrają: dwie ciotki, pamiętnik sprzed lat, bezpański pies oraz weterynarz? Nie dowiecie się, dopóki nie przeczytacie. A bardzo warto, powiem więcej - trzeba koniecznie. Iza Grabda (pisarka).

Piękna i ciepła książka jak wszystkie tej autorki. Pokazuje nieprzewidywalność losu i próby radzenia sobie z traumą. Dwutorowa historia nie pozwalała odłożyć jej na "potem", a wiele zwrotów akcji tylko nadaje opowieści (a nawet... dwóm) dreszczyku. Polecam z czystym sumieniem! Magda Rysa (pisarka)

Autorka po raz kolejny przenosi nas w okolice gospodarstwa agroturystycznego „U Wiktora". Tym razem jednak poznamy nie tylko losy tytułowej bohaterki, ale także miejscowej wiedźmy Ludomiły oraz jej zapomnianej wychowanki Mariki. Wspaniała historia, która z pewnością zasłuży na Wasze uznanie. Polecam. Bibliotekarka Natalka.
Data wydania: 2024-04-06
ISBN: 978-83-66767-54-6, 9788366767546
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Alegoria
Cykl: Przekupić wiedźmę, tom 4
Stron: 268
dodana przez: Bibliotekarka_Natalka

Autor

Barbara Mikulska Autorka urodzona w Warszawie, skończyła studia na wydziale germanistyki UW, od wielu lat mieszka na obrzeżach Puszczy Kampinoskiej. Zaczęła pisać w sile wieku, a przedtem była redaktorką biuletynu, kierownikiem logistyki w dużej polsko-niemieckiej k...

Pozostałe książki:

Przekupić wiedźmę Płonąca rzeka Bestie Dziewięć świątecznych piosenek. Antologia Dragoneza Latarnia umarłych Myszka Hania Ostatni dzień pary II Przekupić wiedźmę. Matylda Przekupić wiedźmę. Zosia W cieniu Bangor. Antologia inspirowana prozą Stephena Kinga Złodzieje motyli Smutna dziewczyna oraz inne opowiadania Człowiekiem jestem Nosicielka Porwanie Przekupić wiedźmę. Zuzanna Spotkajmy się w Zasnem Transgeniczna mandarynka Wydaje Świąteczne: Antologia 12 opowiadań
Wszystkie książki Barbara Mikulska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Przekupić wiedźmę. Zuzanna? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przekupić wiedźmę. Zuzanna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Przekupić wiedźmę
Przekupić wiedźmę
Barbara Mikulska
7.4/10
Życie Konstancji Myszyńskiej po raz kolejny legło w gruzach. Po dwóch latach — wydawałoby się — szc...
Przekupić wiedźmę. Zosia
Przekupić wiedźmę. Zosia
Barbara Mikulska
8.5/10
Czy pierwsza miłość może pociągnąć za sobą lawinę nieszczęść? Zosia na własnej skórze przekonała si...
Przekupić wiedźmę. Matylda
Przekupić wiedźmę. Matylda
Barbara Mikulska
8.5/10
Zastanawiacie się czasem, ile będziecie w stanie znieść ciosów od losu, zanim stracicie przytomność...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl