Transgeniczna mandarynka

Barbara Mikulska, Adam Dzik, Anna Grzanek, Marek Zychla ...
Transgeniczna mandarynka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Fragment wstępu: "Przeszło trzydzieści tekstów sprowadziliśmy do wspólnego mianownika, jakim jest dobry humor. Pomiędzy subtelne, pełnokrwiste opowiadania, gdzie dowcip kryje się głównie w dialogach, wcisnęły się przesiąknięte absurdem drabble, w których nie można przekroczyć przepisowych stu słów. Okraszone poezją humoreski Ryszarda Machowskiego - niczym przystanki na literackim szlaku - pozwalają czytelnikowi odetchnąć od tej różnorodności form. W cały ten wesoły chaos wkradła się również bajka - instruktaż dla tatusiów, jak radzić sobie z nietrafionymi prezentami. "Transgeniczna mandarynka" jest naszym pierwszym projektem, zrodzonym z miłości do klawiatury. Jest także pamiątką z licznych konkursowych potyczek prowadzonych przez użytkowników portalu literackiego www.fantastyka.pl, gdzie sam dj Jajko obdziela nagrodami i rządzi"

Do antologii trafiły teksty 13 autorów: Anna Brzeska, Adam K. Burling, Adam Dzik, Anna Grzanek, Marek Hołub, Marcin Kasica, Ryszard Machowski, Barbara Mikulska, Agnieszka Osikowicz, Rafał Piotrowicz, Robert Skibicki, Darek Wędrychowski, Marek Zychla.
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-62352-12-8, 9788362352128
Wydawnictwo: MORPHO
Stron: 252

Autor

Barbara Mikulska Barbara Mikulska Autorka urodzona w Warszawie, skończyła studia na wydziale germanistyki UW, od wielu lat mieszka na obrzeżach Puszczy Kampinoskiej. Zaczęła pisać w sile wieku, a przedtem była redaktorką biuletynu, kierownikiem logistyki w dużej polsko-niemieckiej k...

Pozostałe książki:

Bestie Dragoneza Przekupić wiedźmę Dziewięć świątecznych piosenek. Antologia Płonąca rzeka
Wszystkie książki Barbara Mikulska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Transgeniczna mandarynka aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Transgeniczna mandarynka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl