Przyjaźń

Ellinor Rafaelsen
Książka Przyjaźń
Książka Przyjaźń
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Elina przyłapuje pijaną Martinę w ramionach męża. Kiedy jednak skruszona dziewczyna przedstawia prawdziwą wersję zdarzeń, przebacza jej. Urażona opuszcza męża i wraz z Martiną wraca do Norwegii, aby rozpocząć wszystko na nowo. Julia odbywa z Geirem rejs po Morzu Karaibskim. Czuje się przez niego zaniedbywana i posądza go o romans z jedną z pasażerek statku. Z zemsty ląduje w łóżku młodego Anglika. Kiedy jednak emocje opadają, dostrzega swój błąd. Postanawia jednak nie wyjawiać mężowi, do czego pchnęła ją ślepa zazdrość. Tymczasem Elina dowiaduje się, że ma guza mózgu. Skomplikowana operacja na szczęście kończy się sukcesem. W szpitalu Elina zaprzyjaźnia się z Elisabeth, pacjentką leżącą na tej samej sali. Poznaje również jej męża, do którego, wbrew swojej woli, zaczyna pałać coraz większą namiętnością... Przez kilka sekund patrzył jej w oczy, a potem zaczął całować opuchnięte powieki, mokre policzki i drżące usta. Początkowo oboje siedzieli nieruchomo, jak gdyby nie wierzyli w to, co się dzieje, lecz po chwili wtulili się w siebie, a ich pocałunki stały się namiętne. (…) Elina nie była już w stanie odróżnić krwi szumiącej w żyłach od szumu morza obmywającego skały. (…) Władanie nad nią przejęła jakaś nieznana jej dotychczas siła.  
Tytuł oryginalny: Vennskap
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7183-533-9, 9788371835339
Wydawnictwo: Videograf II
Cykl: Siła amuletu, tom 18
Stron: 211

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Przyjaźń aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przyjaźń. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}