Przypadek nie-przypadek. Rozmowa między wierszami księdza Jana Twardowskiego

Krzysztof Kolberger
Przypadek nie-przypadek. Rozmowa między wierszami księdza Jana Twardowskiego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Krzysztof Kolberger w czerwcu 2006 roku zdecydował się na rozmowę, której nie byłoby na pewno w innych okolicznościach. Za dziesięć dni miał poddać się kolejnej operacji - konsekwencji postępującej choroby nowotworowej. W takiej sytuacji każde słowo nabiera nowego sensu, odkrywa drugie dno. W czasie pobytu w ulubionym Sopocie, w kilkunastogodzinnym niemal monologu wypowiedział to, czym chciał podzielić się z innymi. Rozmowie towarzyszą wiersze jednego z ulubionych autorów Krzysztofa Kolbergera - księdza Jana Twardowskiego. W wierszach tych wszystkie życiowe przypadki nie-przypadki odbijają się jak w zwierciadle. Dopełnieniem książki jest płyta z wybranymi wierszami księdza Jana Twardowskiego w interpretacji Krzysztofa Kolbergera.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7424-232-5, 9788374242325
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Przypadek nie-przypadek. Rozmowa między wierszami księdza Jana Twardowskiego nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przypadek nie-przypadek. Rozmowa między wierszami księdza Jana Twardowskiego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl