Przyszły Traktat konstytucyjny. Zasadnicze zmiany ustrojowe w Unii Europejskiej. Studia z dziedziny prawa Unii Europejskiej, cz. 2.

Jan Barcz
Przyszły Traktat konstytucyjny. Zasadnicze zmiany ustrojowe w Unii Europejskiej. Studia z dziedziny prawa Unii Europejskiej, cz. 2.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ukazuje - z jednej strony - uwarunkowania historyczne i polityczne ustanowienia i ewolucji systemu podejmowania decyzji w Radzie większością kwalifikowaną, z drugiej zaś strony - możliwości osiągnięcia kompromisu w tej dziedzinie, określone wymogami prawa i dotychczasową praktyką Wspólnot i Unii Europejskiej.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-87611-56-9, 9788387611569
Wydawnictwo: Prawo i Praktyka Gospodarcza Sp. z o.o.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Przyszły Traktat konstytucyjny. Zasadnicze zmiany ustrojowe w Unii Europejskiej. Studia z dziedziny prawa Unii Europejskiej, cz. 2. aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przyszły Traktat konstytucyjny. Zasadnicze zmiany ustrojowe w Unii Europejskiej. Studia z dziedziny prawa Unii Europejskiej, cz. 2.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl