Radość w codzienności 5

Aleksander Radecki
Radość w codzienności 5
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Miało nie być czwartego tomu, stąd (aby nie łamać danego słowa) pojawia się od razu piąty, jako swoisty żart.

Po dziesięciu latach od wydania Radości w codzienności 1, po ośmiu, jakie upłynęły od ukazania się Radości w codzienności 2 i po siedmiu od Radości w codzienności 3 okazało się, że publikacja wzbudziła zainteresowanie i pojawiło się zapotrzebowanie na ciąg dalszy tego pomysłu.

Dziękuję zatem wszystkim, którzy mnie do tej pracy cierpliwie dopingowali, a siostrom zakonnym - za dostarczenie mi wielu świadectw ich radosnego życia oraz katechetycznej posługi.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-88598-96-8, 9788388598968
Wydawnictwo: św. Antoniego

Autor

Aleksander Radecki Aleksander Radecki Urodziłem się w połowie ubiegłego wieku w Mikołowie, niedaleko Katowic (jestem już zatem w gronie Seniorów-Praktyków). Szkoły: podstawową, muzyczną i Liceum Ogólnokształcące ukończyłem w Raciborzu. Święcenia kapłańskie przyjąłem we Wrocławiu w roku ...

Pozostałe książki:

Abyś nie stawał się ale-katolikiem. Drogi krzyżowe Przewodnik po kalwariach metropolii wrocławskiej Radość w codzienności 5 Towarzyszenie powołanym Żniwo wielkie, ale robotników mało : modlitewnik dla osób wspierających powołania kapłańskie i zakonne, Wrocław - Legnica 2000
Wszystkie książki Aleksander Radecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Radość w codzienności 5 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Radość w codzienności 5. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat