Przewodnik po kalwariach metropolii wrocławskiej

Aleksander Radecki
Przewodnik po kalwariach metropolii wrocławskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przewodnik po kalwariach diecezji wrocławskiej w podziale na: 1. Nowe Jerozolimy 2. kalwarie plenerowe 3. kalwarie przykościelne 4. kalwarie przyklasztorne 5. kalwarie cmentarne 6. inne obiekty związane z Męką Pańską Wstęp napisał bp.Andrzej Siemieniewski, na końcu ogólna charakterystyka wszystkich obiektów ze wzgl. na czas ich powstawania, stan techniczny itp. Ilustracje w książce są sepiowane, kolorowe na dodanej płytce CD.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7454-135-0, 9788374541350
Wydawnictwo: Wrocławskiej Księgarni Arcydiecezjalnej
Stron: 287

Autor

Aleksander Radecki Aleksander Radecki Urodziłem się w połowie ubiegłego wieku w Mikołowie, niedaleko Katowic (jestem już zatem w gronie Seniorów-Praktyków). Szkoły: podstawową, muzyczną i Liceum Ogólnokształcące ukończyłem w Raciborzu. Święcenia kapłańskie przyjąłem we Wrocławiu w roku ...

Pozostałe książki:

Abyś nie stawał się ale-katolikiem. Drogi krzyżowe Przewodnik po kalwariach metropolii wrocławskiej Radość w codzienności 5 Towarzyszenie powołanym Żniwo wielkie, ale robotników mało : modlitewnik dla osób wspierających powołania kapłańskie i zakonne, Wrocław - Legnica 2000
Wszystkie książki Aleksander Radecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Przewodnik po kalwariach metropolii wrocławskiej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przewodnik po kalwariach metropolii wrocławskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl