Rozeznawanie duchowe. Zaplanuj swoje życie z Panem Jezusem

s. Bruna od Maryi
Rozeznawanie duchowe. Zaplanuj swoje życie z Panem Jezusem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Od autorki: „W epoce szumu i zabiegania wielu ludziom z ogromnym trudem przychodzi dokonywanie wyborów, które ukształtują czas, jaki im został na tej ziemi. Napisałam tę książkę poruszona smutnym przykładem licznych bliższych i dalszych mi osób, które miały poważny problem z rozeznawaniem i ostatecznie niejednokrotnie rezygnowały z wielkich i cennych aspiracji czy nawet realizacji powołania”.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-61888-06-2, 9788361888062
Wydawnictwo: Fundacja Biskupa Hugona
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 70

Autor

s. Bruna od Maryi S. Bruna od Maryi to kobieta prowadząca vlog o tematyce religijnej oraz autorka kilku książek, m.in. wydanej niedawno pozycji "Kryzys Kościołą w Polsce. Oczami pustelnicy". Wraz z matką związane są z miejscem określanym jako "Pustelnia pw. Matki Boż...

Pozostałe książki:

Notatnik pustelniczy Święci pustelnicy, rekluzi i stylici. Kalendarium liturgiczne z biogramami Powołanie pustelnicze. Katolicka definicja eremityzmu Eremityzm. Wprowadzenie w duchowość i praktykę życia pustelniczego Kryzys Kościoła w Polsce. Oczami pustelnicy
Wszystkie książki s. Bruna od Maryi

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Rozeznawanie duchowe. Zaplanuj swoje życie z Panem Jezusem nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozeznawanie duchowe. Zaplanuj swoje życie z Panem Jezusem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl