Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena

Jessica Sorensen
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Callie i Kayden w końcu odkrywają, czego tak naprawdę pragną od życia – razem i każde z nich z osobna. Kayden i Callie ułożyli sobie życie. Wciąż zmagają się z przeszłością i bólem, który czują na jej wspomnienie, ale powoli udaje im się myśleć o niej coraz mniej. Nadal jednak pod jej wpływem pojawiają się lęki, nawet jeśli ich związek wydaje się doskonały. To one powodują, że gdy obydwoje stają przed najpoważniejszą decyzją, jak dalej mają iść przez życie, Kayden waha się, rozdarty między pragnieniem, by dać Callie wszystko, na co ona zasługuje, a ucieczką. Jakby tego było mało, przeszłość kładzie się cieniem na jego życiu. Razem więc muszą stawić czoła trudnym wyborom i znaleźć rozwiązanie skomplikowanej sytuacji rodzinnej. W końcu Callie i Kayden dowiadują się, że jak długo mają siebie nawzajem, wszystko uda im się przetrwać. Kayden przekonuje się, że rodzina nie zawsze musi oznaczać ból i cierpienie, zaś Callie dowie się wreszcie, jak daleko sięga miłość Kaydena do niej... Callie i Kayden tworzą szczęśliwy związek. Wszystko układa się pomyślnie. Czują się ze sobą pewnie i bezpiecznie. Tyle już w życiu razem przeszli. Callie jeszcze nigdy nie była taka silna. Jednak Kayden wciąż walczy ze swoimi demonami. Niestety, jego przeszłość powraca, by wystawić go na próbę. Callie dostrzega, że coś złego dzieje się z Kaydenem. Zawsze pragnęła być u jego boku i pomóc mu zapomnieć o przeszłości. Chciała go ocalić, tak jak on ocalił ją. I to właśnie robi. Bez niej Kayden by zginął.
Data wydania: 2018-09-24
ISBN: 978-83-8116-452-8, 9788381164528
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Cykl: The Coincidence, tom 6
Stron: 262

Autor

Jessica Sorensen Jessica Sorensen Jessica Sorensen is a New York Times and USA Today bestselling author from the snowy mountains of Wyoming. When she's not writing, she spends her time reading and hanging out with her family.

Pozostałe książki:

Przypadki Callie i Kaydena Nie pozwól mi odejść. Ella i Micha Niepewność Violet i Luke'a Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena Na zawsze razem. Ella i Micha Ocalenie Callie i Kaydena Przeznaczenie Violet i Luke'a Przyszłość Violet i Luke'a Breaking Nova Ember Lila i Ethan. Nie kuś mnie Seth & Greyson The Coincidence of Callie & Kayden The Probability of Violet and Luke Cinder X Ella and Micha: Infinitely and Always Ember X Lila and Ethan: Forever and Always Nova and Quinton: No Regrets Ruin Me Saving Quinton Spark X Spełnione marzenia. Ella i Micha The Fallen Star The Prelude of Ella and Micha The Promise The Underworld The Vision The Year I Became Isabella Anders Tristan: Finding Hope Unbeautiful Untamed Wreck Me
Wszystkie książki Jessica Sorensen

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

TH
@The_hidden_chapter_3
2019-03-12
10 /10
Przeczytane

Najpiękniejsze i najlepsze zakończenie historii Callie i Kaydena ever. Najlepsza seria jaką czytałam, dwie pierwsze części przeczytałam razy, dobrze, że w bibliotece znalazłam 3 trzecią część. Uwielbiam Jessice Sorensen, jej pióro, styl pisania i mimo schematów pokochałam tą historię i przepadłam w nią. Łezka mi się zakręciła, nie chciałam żeby ta historia się skończyła, pragnę czytać o nich jak najwięcej. Z wielką przyjemnością będę do nich wracać i wspominać niesamowite chwile, jakie spędziłam czytając tą serie.

| link |
@She_is_a_book_freak
@She_is_a_book_freak
2022-04-23
5 /10
Przeczytane PRZECZYTANE
@iza122
2022-03-02
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Przypadki Callie i Kaydena
Przypadki Callie i Kaydena
Jessica Sorensen
7.1/10
Hipnotyzująca opowieść o przeznaczeniu, przyjaźni i uzdrawiającej sile miłości. Dla Kaydena cierpien...
Ocalenie Callie i Kaydena
Ocalenie Callie i Kaydena
Jessica Sorensen
7/10
Mroczny sekret, od lat skrywany przez Kaydena w końcu wyszedł na jaw. Co gorsza, chłopak stoi w obli...
Przeznaczenie Violet i Luke'a
Przeznaczenie Violet i Luke'a
Jessica Sorensen
7/10
Życie Luke'a Price’a od zawsze zależało od porządku, kontroli i twardego stawiania czoła światu. Nic...
Przyszłość Violet i Luke'a
Przyszłość Violet i Luke'a
Jessica Sorensen
7.5/10
Przeznaczenie znów krzyżuje drogi Violet i Luke'a, a piętno przeszłości wciąż nie daje o sobie zapom...
Niepewność Violet i Luke'a
Niepewność Violet i Luke'a
Jessica Sorensen
6.3/10
Czy Violet i Luke'owi uda się odzyskać spokój, by mogli przezwyciężyć swoje lęki i stwierdzić, co na...
Seth & Greyson
Seth & Greyson
Jessica Sorensen
5/10
After being betrayed by someone he thought he loved, Seth leaves for college hoping to get a new sta...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl