Satysfakcja z pracy w zawodach z misją społeczną. Psychologiczne uwarunkowania

Agata Gąsiorowska, Beata Bajcar, Agnieszka Czerw, Anna Borkowska
Książka Satysfakcja z pracy w zawodach z misją społeczną. Psychologiczne uwarunkowania
Książka Satysfakcja z pracy w zawodach z misją społeczną. Psychologiczne uwarunkowania
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jakie czynniki wpływają na poziom satysfakcji z pracy w zawodzie z misja społeczną? Jakie predyspozycje wykazują pracownicy tych zawodów? Czy można określić profil psychologiczny kandydatów na stanowiska w służbie zdrowia, pomocy społecznej, edukacji itp?
Autorki przedstawiają nowe ujęcie problematyki osiągnięcia satysfakcji zawodowej z perspektywy psychologii pozytywnej. Ich analizy dotyczą nie tylko osób pracujących w zawodach z misją (nauczyciele, lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, strażacy, policjanci), ale też studentów kształcących się w tym kierunku. Porównania obydwu grup dostarczają ciekawych wniosków.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7489-351-0, 9788374893510
Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Aktualnie nie ma ogłoszeń, ale 1 osoba szuka tej książki.
{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Satysfakcja z pracy w zawodach z misją społeczną. Psychologiczne uwarunkowania aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Satysfakcja z pracy w zawodach z misją społeczną. Psychologiczne uwarunkowania. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}