Scarlett ciąg dalszy Przeminęło z wiatrem Margaret Mitchell. TOM I

Alexandra Ripley
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Scarlett ciąg dalszy Przeminęło z wiatrem Margaret Mitchell. TOM I
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Bardzo udana kontynuacja bestsellera Przeminęło z wiatrem pióra znanej amerykańskiej pisarki, Alexandry Ripley.

Pisana przez ponad trzy lata na zamówienie Warner Book i konsultowana ze spadkobiercami Margaret Mitchell, prawie tysiąctronicowa powieść opisuje dalsze losy dobrze znanych bohaterów. Scarlett OHara powraca do Tary, by tam na nowo stawić czoła otaczającej ją nowej rzeczywistości. Minione lata wywarły na kobiecie swoje piętno. Niegdyś zainteresowana głownie pieniędzmi, teraz niepoprawna dziedziczka tradycji buntowniczego Południa, zwraca się ku rodzinie i najbliższym. Dojrzalsza i mądrzejsza, postanawia walczyć o miłość Rhetta Butlera... Pogodzenie z losem i próba dostosowania się do świata, w którym zaszły gigantyczne przemiany przysporzą jej wielu problemów, ale staną się również źródłem niespodzianek i nieoczekiwanych darów losu.

Data wydania: 1991
ISBN: 83-900006-8-7, 8390000687
Wydawnictwo: Atlantis
Stron: 492
dodana przez: zani93

Autor

Alexandra Ripley Alexandra Ripley Alexandra Ripley, z domu Braid (8 stycznia 1934 - 10 stycznia 2004), pisarka amerykańska. Jej najbardziej znaną powieścią była Scarlett (1991), będąca kontynuacją Przeminęło z wiatrem Margaret Mitchell. Książka otrzymała rozmaite recenzje, wiele z ni...

Pozostałe książki:

Scarlett. Ciąg dalszy Przeminęło z wiatrem Margaret Mitchell TOM II Dziedzictwo Nowoorleańskie Lorenzo Scarlett ciąg dalszy Przeminęło z wiatrem Margaret Mitchell. TOM I Ze złotych pól Miłość od Boga Południowe upojenia
Wszystkie książki Alexandra Ripley

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Scarlett ciąg dalszy Przeminęło z wiatrem Margaret Mitchell. TOM I aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@martha912
2022-06-02
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Scarlett ciąg dalszy Przeminęło z wiatrem Margaret Mitchell. TOM I. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl