Sekrety Dolnego Śląska. Część 2

Mariusz Szylak
Sekrety Dolnego Śląska. Część 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

28 maja 1997 roku. Południe. Z każdą minutą tłum otaczający klasztor w Lubiążu gęstnieje. Napięcie sięga zenitu, gdy z czarnej toyoty wysiada… sam Michael Jackson! Jaki sekret łączy go z opactwem Cystersów? Czy ma to coś wspólnego zmission impossible, którą Tom Cruise planuje na moście nad Jeziorem Pilchowickim? Może Mirosław Hermaszewski, rezolutny chłopak z Wołowa, który w przyszłości spełni swoje nieziemskie marzenie, zdradzi nam, na których stronach drugiej części Sekretów Dolnego Śląska szukać tych zaskakujących informacji?

Tym razem wśród opowieści pojawia się ON – dociekliwy Eberhard Mock! Co wydarzyło się w Iwinach? Kim jest król Ryszard ze Świebodowa? Kto rabował Śląsk? I najważniejsze: czy w świebodzickiej „Śnieżce” ukryte są tajne receptury?Mkną po szynach niebieskie tramwaje, przez wrocławskich ulic sto…Wsiadaj i kontynuuj z nami podróż po tajemniczym Dolnym Śląsku!
Data wydania: 2023-11-27
ISBN: 978-83-7729-727-8, 9788377297278
Wydawnictwo: Księży Młyn Dom Wydawniczy
Seria: Sekrety
Kategoria: Historia Polski
Stron: 168
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Sekrety Dolnego Śląska. Część 2 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sekrety Dolnego Śląska. Część 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat